Jeruzalém: Brána do pekel (2015)

Pro kurva zavřely brány města, když ty bestie umí lítat??????? :D Ale jinak jsem rád, že jsem to viděl.

Ježíš mě miluje (2012)

Jeden z mála filmů, kterej mě fakt BAVIL. Vyloženě jsem se u každého střihu těšil, co si to zase tvůrci vymyslí, a většinou jsem dostal originální, vtipnou, nebo úplně nečekanou scénu. Ke shlédnutí s SK titulky zde https://www.youtube.com/watch?v=HmyYpCLbT0Q

Kam se poděla sedmá rota? (1973)

Spousta lidí ortodoxně vnímající historii tento film nemá rádo, a já je celkem chápu. Ale byla to právě Sedmá rota, která mě přivedla k historii a k mému zájmu obzvláště o 2. sv. válku, když jsem se na to jako malé robátko díval v TV a zeptal jsem se dědy, kteří vojáci jsou češi :)

Karate Kid (2010)

Tak vám přátelé nevím, co si mám o tomto počinu myslet. Po jeho shlédnutí jsem více či méně zklamán. Jak už to u některých filmů bývá, trailer a propagace jsou mnohem lepší než film samotný. V ukázkách byly ukázány všechny scény, které byly více atraktivní. Problém je ten, že divák očekává tyto ukázky rozpracovány v samotném filmu, ALE ve filmu jsou tyto scény přesně tak jako v trailerech. Není tam velice nic navíc. Samotný příběh přesně kopíruje původní zpracování starého Karate kid, což není na škodu, ale pakliže jste pamětníky, nic nového vám to nedá.

Když kámen promluví (2010)

Neuvěřitelné. Píšu sem po návštěvě premiéry v Praze, které se účastnil Poltikovič i Dušek. Na dokument je to příliš odvázané a nabité informacemi všech směrů a druhů. Inu jaký Dušek, takový dokument o něm. Byl jsem unesen atmosférou ve filmu i v sále. Přesto že je to film relativně krátký, trvalo to jakoby věčnost. Ale ne tím otravným způsobem, který známe ze všelijaké jiné tvorby, kdy se děj vleče úplně nezkutečně. Tady mi bylo v tom nekonečnu dobře. A samotné odpovídání Jaroslava na divácké otázky po skončení, nastolilo opravdu srdnatou atmosféru, i když se to zdá být divné v tak velkém počtu lidí.

(K)lamač srdcí (2010)

Ajajajaj, to je ale smůla! Na to že to má nálepku KOMEDIE, se mi jen párkrát nepatrně roztáhly koutky. Příběh je založený na opaku "Hitche", který je ale (na to že to taky není žádný skvost) na rozdíl od Klamače hodně vtipný. Celé mi to přišlo nějaké nedotažené, provedené jen na půl, ať už dialogy nebo celé scény... Myslím že jsem v hodnceních velmi mírný a benevolentní, ale tohle je opravdu jenom film pro maminky na mateřské, když se večer náhodou hodně nudí (nic proti).

Kokosy na sněhu (1993)

V dětství mě to asi přes nějaký zákaz rodičů minulo, a tak jsem si to dopřál teď v r. 2016. A opět žasnu, jak málo stačilo ke štěstí v 90ých letech. Stačilo, aby to bylo z USA, byli tam černoši a dávali to na Nově :D

Komici s.r.o. The Tour (2016) odpad!

OMG ty pyczo, píšu to při dvacáté minutě filmu, a bojím se moc bojím koukat se dál, ale v tom tkví ta pravá statečnost - vydržet nevydržitelné a vidět nevídané.... Tak jsem na minutě 33 a napadá mě, že je to podobné takovým těm českým porno videím alá Výměna manželek a další "amatérská tvorba", kde probíhají ony klasické bolestivé dialogy. Akorát v Komici s.r.o. The Nuda se teda moc neprcá. Teda  aspoň zatím. Počkám, co přinesou příští minuty.....  Minuta 36 a s ní Rudovo chlupaté břicho plné zábavy. Je mi trapno.... Minuta 43 - komici se vrací autem ze štace, a milý principál čte smyšlený mail od diváků svým zaměstnancům, kteří vypadají jakoby jim principál slíbil piko, na který je naučil...

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Las Vegas je zábavnější - zajímavější případy, prostředí atp. A na psychické úrovni je Horacio úplně jako Walker Texas na té fyzické :-)