Sexuální výchova - Epizoda 4 (2021) (epizoda)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Vejlet? Fíha, stalo se tady toho šťastně moc. Dnešní díl byl, ale dost zábavné, aspoň teda mi tak přišel. Každopádně ředitelka opět řadí, rozdělila skupiny na chlapce a dívky, kde samozřejmě nastává problém. Zakazuje žákům otázky a učitele mají za úkol pouze předkládat video nahrávky. Trojice nejlepších z toho trochu zcvokne, no je toho fakt hromada, domeček na stromě, rozchod, návrat, kdo ví, co ještě. Ale štve mě, že ten slizák, který už pomaluje dostal Mejv, ale Otis je teď singl, takže se snad vydá do boje. A ten výlet? No, čekám něco fakt dobrýho, Francie je sama o sobě komedie. :)

Batman se vrací (1992)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Malej tlusťoch, jezdící na kačence s deštníkem po boku? Betmen mě nějak nebere, aspoň v téhle podobě, přijde mi, že tady je role netopýra na úrovni ledovce, jakože se vůbec nehybe, občas se teda přemístí nebo použije nějakou vychytavku, ale to je tak vše, ale naštěstí je tam  více Wejna. Jak už Džokr zminula, tak i tady se mi postavy nezamlouvají, ten tučňák je spíš vejce, kterýmu furt teče mliko po bradě. Jediný, co se mi tady líbilo, byla kočička Pfajfr, ale na to jen řeknu: ,,Aj prefer Men". Prostě ne, tohle není pro mě. Komiksy jsou asi divný, nikdy jsem je nečetl. Sorry Timíku, je tu pár fajn hlášek nebo různý provedení věci okolo, ale to je pro mě tak vše.. příště už to nebude jen o kočičí chloupek, ale škrabnu ti odpad do očí! Mňau. Nebo to snad chceš táhnout na všech 7 životu? O dva už si přišel. Jediný větší poznátek, ke kterému jsem došel. Gotham musí být nějaký zasraný Zoo, takže trochu Madagaskar, když tu máme tučňáka s kočkou a netopýrem. :)

Nenávist (2020) odpad!

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Co děláme, když máme strach? Zavřeme oči a zapomeneme, že jsme tohle viděli! Přesně tak, nevěřím, že jsem měl tohle ve chci vidět. Zklamání.. nemám páru, co jsem viděl v trajleru, ale taková sračka. První polovinu jsem ještě bral, hmm snaha, ale nic zajímavýho, jediný co bych mohl, pochválit byl asi casting. Ženské postavy byly celkem slušně vybraný, myšleno jejich ksichty, až na tu mrdku, co se vybourala, ale je to úplně zabitý. Druhou polovinu už jsem jen čekal, kdy to skončí, tik tak, tik tak. Druhá polovina naprostá nuda a nějaké rozuzlení tady taky nehledejte, na to, že je hlavní postava policajt, tak nevyřeší vůbec nic. K tomuhle filmu si rozhodně Nenávist (z hlediska strachu) neudělám. Doslova i můj kocour, co si hraje se zbytkem stromečku byl děsivější. :)

K zemi hleď! (2021)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Konec světa? Přesně tak, zní to jako splněnej sen, ale bohužel to je jen na mý obrazovce. No nic, třeba se jednou dočkáme. Dženyfr náhodí červenýho mulleta, nebo aspoň takovou vadnou ofinu s pirsinkem v nose a hle, vidí kometu! Informuje profesorka Leonarda, ten udělá kvik maf a jede se. Tam je samozřejmě pošlou do prdele, jde se kam? Do TyVi, tam to Kejt nedá, ale profesora fo nesere, protože se z něj stane MILF pro astronomy nebo tak něco. Zašuká si zatímco Kejt tvrdě maká za kasou, kde potká takovýho usmrkance, počkat, šukání konec, Leonardo se pěkně nakrkne a rozjede kampaň Mrkni na nebe! Ale to se nelíbí jiným, takže je tu kampaň Čum dole!, takže si jedou fajt, který je všem u prdele a nakonec nějakej teplouš se rozhodne vyprdnout nějaký drony na výkaly, co se blíží k Zemi. Ty se rozserou, prezidentka se taky posere a zdrhne, zatímco profesor s Kejt už spokojeně žerou zbytky, co našli v místním storu. Hele jo, je to chvilkama i ftipný, nápad dobrej, ale začátek to celkem brzdí, až když se pořádně naserou, tak to začíná být zajímavý, ale co se týče nějakých výplodů tohoto roku, tak jde o slušnej matroš. :)

Zelená míle (1999)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Sajeme, sajeme? Tak zaprvé, během filmu mi jelo hlavou miliardu věci, který jsem chtěl vypíchnout, ale než to skončilo, tak se všechno vypařilo, takže se teď pokusím něco sepsat. Musím říct, že na to že to má fakin tři hoďky, tak jsem se celou stopáž nenudil, dobře dobře, konec už byl trochu nudnější, až moc toho vysvětlování.. A trochu mě sere, že tam byla jen polovina toho, co se vlastně stalo těm holkám. Konec a vlastně tady to sakování je už trochu sci-fi nebo tak něco, ale je to fajn znázorněný. Dobrý vědět, že když blbnou žárovky, tak nemáme být posrání, jak nám to předhazují horrory, protože se děje kurva zázrak! I když na druhou stranu, ty potvory asi budou zázrak, takže na tom něco bude.. Pozor na žárovky borci!Černoch odvedl fakt dobrej džob, zahrál to dost slušně! Forrist klasický odvedl svý, dokonce se tam zjevil i poručík Dan. Nutno zdůraznit, že Forrist mě dostal víc až po pár zhlédnutích.. Ten sráč, teda vlastně pochcánek, kterej dělal celou dobu zvěrstva, taky dostal, co chtěl.. přeci pobyt v blázinci. Nebo spíš i ten druhej kokot, co byl tak blbej, že se ani nedivím, jak to s ním dopadlo.. Scény s malým Ratatujlem taky gute. Hej jako fakt pěkně natočený, rejža už asi věděl jak na to, opáčko vězení a ten Stefa? Klobuk dole, pěkná story! Podtrženo sečteno, sice když se nad tím zamyslíte, tak je to dost naivní, ale ten film jsem celkem i prožíval, jak s postavama tak okolo, takže tady máte, mrdám vám tam pětihvězdu! :)

Mlčení jehňátek (1991)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Tak co už jste ztichli? Co k tomu říct, ten film je svým způsobem průměrný, ale ten konec mě vždycky "dostane", takovej Autlast si tam zahráli, no zkrátka je to napnutý jak kšandy.. akorát kokot víc čumí než střílí. Džudi byla jako mladá kočka, přitom jsem si všiml, že tenhle film s vámi drží neustále krok, pořád na vás totiž vejrají do toho objektývu, prostě oční kontakt tady je neustále a ty oči mě vůbec neserou. Jinak scénaristicky je to dost vychytaný, nebo když se nad tím tak zamyslím, jde tam toho i víc vypíchnout. Akorát ten typek, kterýho vybrali do role toho krejčího, sorry jako, ale to je prostě Asterix, který šlohl svému frendovi toho čokla, no ale je taky trochu vytuněnější, tu by ho snad ani máti nepoznala, má nějaký ty tetovačky, vyzdobenou bradavku a cicinu. :)

Únos bankéře Fuxe (1923)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Únos nebo vtip? Pff.. nečekal jsem nic, začátek byl fakt borink af, ale v nějaký ty polovince jsem se celkem i pobavil, bylo to takové humorné. Pak mě zaujal zdejší lupič, nebo snad ninžja s černou ponožkou na hlavě a trsnou pirátí lebkou na pupku. Nakonec přesto, že jsem celej film plaval v tom, co se vlastně děje jsem nakonec došel k tomu, že nejspíš jen šlo o to, že se Dejzy chtěla brát, ale jejich hošan měl dluhy nebo tak něco.. Ale nejlepší část byla teda hudba, aspoň moje verze, kterou jsem sledoval, to bylo všechno možný od nějakýho zpívanýho ASMR, skřipaní, pěkně drsnou notu, která byla až děsivá, nějaké pokřiky při běhu policajtů a hodně naložených bubnů, které měly fakt dobrej beat, nakonci už bylo jen nějaký to zmíněný škemrání, ale to jsem si užil jako zdejší milovník sortink algoritmů. :)

Není čas zemřít (2021)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Dabl Ou Sevn? Ježíši, tak tohle je hrozný zklamání, Bondíka i Krejga mám rád, ale tohle mě teda absolutně nebavilo, ty skoro tři hodiny jsem fakt nedával a pomyšlel jsem i nad odpadem! Nedrželo to skoro vůbec žádné tempo a ztrácel jsem se v tom, prostě chaos. Začneme s maskou u ledu, bombou v hrobu, probereme se nějakou akční sekvenci, zabijeme typka v jezdící skleněné kostce, jo ještě se dozvíme o kidovi, který se pak ukradne, kousne toho sráče a odfrčí, nakonec se Bond vykoupe odstřeli Rafina. A teď prosím velké finále! Je tady strašně dojímavé loučení, které bohužel ukončí Krejgovo působení, aby mohl uvolnit místo nějaké mrdce, která už tam teď dělala komparz, jestli to půjde takhle dál, tak nic jineho než nudu nečekám, a vy nečekejte něco jinýho než odpad. :)

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Šuky a Mordy? Nebudu lhát, nic jsem od toho nečekal, hned po zjištění, že jde o jůtubery, jsem tomu chtěl automaticky fláknout odpad a i v polovině to furt bylo takové meh, prostě furt jsem tu sračku pociťoval, nebo chcete-li Hovňouse. Jelikož tuto (krindž) scénu už dlouho nějak sleduju, určité narážky mi logicky přišly ftipné, což někomu nemusí a mám v tom menší edventydž. ,,Dva kokoti dělají kokotiny a připletou se k znepokojujícímu incidentu." Takto by se dalo charakterizovat děj filmu.. Zvrat mi přišel tak trochu jak z podobného filmu, který se natáčel u našich sousedů, ne úplně, ale jistá podobnost nebo náznak tu je. No měl jsem takovej pocit, že místní kokoti skončí v salámu.. Jen co mě fakt sralo byla ta tlustá "slovenka" nebo o co se to snažila. Nakonec i díky Kozubu to byla vcelku prdel, tudíž se to těm odpadním vodám prozatím vyhlo. :)

Láska nebeská (2003)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Taky vás to tak sere? A fakt, že se vám to líbí, ještě víc? Tenhle film jsem vždycky nenáviděl, protože u nás jel skoro pořád, nebo spíš by jel každou chvíli, kdy by se naskytla příležitost. Každýho herce ve filmu mám rád, takže big ap za cast. Je to oblíbený film mamky, která si dokonce koupila DVD několikrát a vždycky se s ním nakonec něco stalo.. Ale i přes to, že to dávají i na Vánoce, tak jsem se nějak na ten film naladil a mám ho rád, scény znám snad všechny a dá se říct, že mě vážně baví. Ale kdybychom se bavili o nějakém ději, tak je to dosti smutné, ale o ten tady nejde, je tu několik linek, které mají něco do sebe, navíc v tu dobu jsem miloval Kejru z Pirátů, takže jsem si ji zamiloval i tady. Hudba je ve filmu taky dost slušně vybraná, takže ji tady zmíním. Není co k tomu dál psát, film by se dal brát jako hodně trapný, ale holt mi se přes všechno špatné, snad i kvůli tomu, začal tolik líbit. :)