Mlha (2007)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Hovno vidím, co teď?  Fůha, fakt že ten konec byla spása, protože jinak ten film je naprosto o ničem. Narvat hromadu kreténů do obchodu s nějakou píčou, co furt mele nějaké svoje moudra je hodně statečnej muv, ale kdo tuhle sračku přežije, tak dostane aspoň vcelku originální zakončení, kde se nehraje ne klasickej heppy end. Ale nechápu, co těm kryplům trvalo tak dlouho, rozlít mléko mohli  hned a ušetřili by ne jednu duši. Ještě před koncem jsem si říkal, trochu jak ta moje oblíbenkýně: ,,Pane bože, co je tohle za sračku?" Doslova jsem myslel, že si ze mě King  a Frank dělají mlhu! Jelikož jsem parodie či komedie nikde neviděl, protože to tak fakt je. Kdybych tam měl zanechat toho osazenstvo okolo, tak bych aspoň vyměnil ty "stvůry", nevím jestli to byli hmyzaci na steroidech a nebo jim mlha nadělila nějaké posrané křížence dinosaurů. Heh, ty efekty fakt stojí za hovno, ale jako fór je to celkem gut, jak se tam to čůračí chapadlo snaží rozmnožit, ale zbytek je jen parta paniců, co se snaží něco nového přiučit do svého prvního zasunutí. :)

Kazatel (2011) odpad!

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Sorry jako, ale co je tohle za hovno? Týpek má počmaraný čelo, snad jako nějaká parodie na pana Pottra - akorát náboženský. Do toho, aby to nebyl klasickej píčus, tak mu musí ukrást jeho malou pitku. Doslova jí ukradnou "upíři", takový upíry jsem ještě neviděl, vypadalo to spíš jak nějaký zvadnutý čůráci, jediný co se dalo brát jako část upíra byly ty zubáky. Ještě k tomu hlavní upír je nějakej vymrdanej kovboj, ten upír se nějak zasekl asi v čase, ale pozor něco musím uznat, má svůj vlak jako spravnej cirkusák, protože téhle film nic jinýho než cirkus není, dokonce se tam odehrává i velké finále, po kterém se na konci ještě pochválí své sektě. Po boku nějakej píčus, kterému upiloval náboje, který stejně pak střílel jen do střechy, kokot, protože jinak to odvedl sám s tím gumerankem. Fakt nevím, a to vozítko, trojkolka čí co to bylo.. už jen to, že je mohl kovboj dávno sejmout a místo toho čumí jak se k němu doslova plazí ta šikmoočka, střihač byl asi fakt čůrák. Nevím jak vy, ale mi to vozítko přišlo, jak takový to, co maj důchodci a jezdí na tom po supermarketu, když jsou zrovna slevy v Kauflandu. :)

Disturbia (2007)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Co to vidím? Trochu se mi roztrhl pytel s recenzemi.. Well, zkrátka šmírování nikdy nevede k ničemu dobrému, teda pokud neberete fakt, že dopadl vraha. Já nevím, mám trochu slabost pro tyhle filmy s týnejdžry, dobře se na to kouká, ještě chodí do školy, užívaj života. Je to fajn sledovat, obzvláště když takovej život sám neznáš. Být v nějaký čtvrti s vícero sousedy, taky bych šel něco zjistit ne že ne. Tru, když bych se podíval na děj a tak okolo blíže, tak se určitě najde strašně hodně negativ, ale kterej film tohle nemá? Prostě nic není perfektní, a musím říct, že jsem děj napůl vyřešil, přece jen, co by se mělo stát, když založíte celej film na šmírování, prostě musí jít o to, že spozorujete nějakej krajm. Každopádně typek mi vůbec do role neseděl, ale na druhou stranu se asi rejža snažil hodit tam, někoho "nenapadnýho" , jakože do toho bych to neřekl. No nevím jestli starej buzík je dostatečně neutrální postava, pro vraha, ale nebudu vám to brát. Šiju mám rád, přece jen je tady ve věku svého působení v Transformerech, takže tak.. Ale třeba ta borka moc pěkná nebyla, jen můj opinijn. :)

Nedotknutelní (2011)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Máš zájem o šílenou jízdu s policejním eskortem?  Tak je to tady opět jsem si tuhle pecku po čase zase pustil. Je těžký o tom vůbec něco psát, zkrátka hodit k sobě boháče a "chudého" se skvěle doplňuje. Přesto, že film je ekšly vážný smutný příběh nebo se to točí okolo postiženého, tak na to po celej film vůbec nemyslíte, jakoby tam nic takovýho nebylo, užíváte si tu jízdu s níma. A je tu kurva matroš! Jasně, když Driss na chvíli zalete mimo oko kamery, tak tam je trochu depresivní atmosféra, ale hádám, že autoři museli nějak i poukázat na tu vážnost, takže nám nemohli solit jen to pěkné, protože nic není jen pozitivní, vždy je tu druhá strana. Jasný, život se má užívat a tohle je tomu důkazem.. Je důležitý si uvědomit, že lidé v týhle situaci absolutně nestojí o soucit, chtějí někoho, kdo na to sere a bere je jako každého jiného. Co se týče humoru zkrátka není co vytknout, někdo by mohl říct, že je to úplně hloupý, občas dokonce trapný, ngl občas jo, ale v jednoduchosti je krása dopíči a to, že se tady neustále opakuje nějakej ftip šitej přímo na postižení, hu kers, kdo si z toho neudělá prdel, tak nikdy nebude šťastnej. Borci, fakt borci, sepsali jste to skvělé, ten scénář je majstrštyk, jakože tru je to trochu čorknutý, Bo je to pravdivej šít, ale pochybuju, že Abdul jel takový bomby. Od první minuty do konce je to pozitivně naladěný, na nějaký zkurvený smutek můžeš zapomenout, do neznáme. Hudba mega dobrá, o Omarovi nebudu ani mluvit bo ten se hned stal mým oblíbencem, co víc říct, po zhlédnutí jsem vypadal jako Filip při příchodu tý šeredy z Dankirku. :)

Sexuální výchova - Epizoda 5 (2021) (epizoda)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Či je to hovno? Hned po zhlédnutí minulého dílu, jsem věděl nebo spíš čekal, tušil, že vejlet bude stát za to, přece jen Francie je většinou komedie sama o sobě. No, ale prvních pár minut mě moc neoslovilo. Naštěstí to bylo úplně jinak po tom, co si Rahim odskočil "vyhonit" a v doprovodu zhulenejch se rozhodne zachránit ucpanej záchod, dopadlo to, jak to dopadlo. To hovno mě doslova rozbilo, fakt jsem se nasmál. Do toho, že zapomněli na Mejv a Otise, kde se stala další super věc, která mě mega potěšila, hysterickej Otis je taky fajn, celkově táhla epizoda vsadila na humor a vyšlo to náramně, Merci, gut džob! :)

Nezvratný osud 5 (2011)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Nevíte, jak se originálně zabít?  Holt u mě chronologické sledování nikdy moc nefungovalo a asi nebude. Ale myslím si, že to není úplně na škodu (jasně něco navazuje a pak nevíš, proč to tam bylo, ale zase na druhou stranu ti to pak zase dojde, když už to vidíš). Takže jsem viděl zatím pouze 3 díly a už mám celou sérii "za sebou". V mládí jsem viděl čtyřku, nedávno jedničku a teď i pětku. Tady jsem rád, že jsem viděl tu jedničku, protože bych fakt přišel o ten dobrej konec + na konci tohohle je menší spoiler, ale to je maj bed. No, ale více k filmu, přece jen i když jsem to neviděl už čtyřikrát předtím, tak jsem hned měl za to, že to bude furt to samý dokola, což je i tru, ale tenhle díl mi přišel odlišnej. Smrti byly dobrý, obzvláště ta při operaci oči, ale za co je fakt velký plus je humor, bo jsem se fakt nasmál, možná i právě proto, že jsem věděl, co má přijít. Každopádně jak začátek tak konec mě dostal, za to big ap rejžovi. Tenhle díl mi zkrátka přišel lepší jak ten první. :)

Chyby (2021)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Kde to najdu? Po zčeknutí lvů, se moje familija rozhodla, že chce film vidět hned, takže jsem neměl holt na výběr. Hned od začátku, je děj skoro jasnej, ale i přesto, to mělo, co nabídnout. Přesto, že je Ema fakt malej tvor, tak velkou (hlavní) roli zmákla slušně a můžu nejspíš souhlasit s její prvotinou. Not gonna laj drží film docela při životě, protože jde spíš jen o dvě postavy a ten týpek je fakt nudnej a dělá tam spíš jen křoví. Cílem bylo asi na něco poukázat, něco ve smyslu, že každý dělá chyby, ale na druhou stranu jsou nám pořád srány do ksichtu a my s tím hovno uděláme. Jakožto českej počin, jakože každej rok se najde něco alespoň sledovatelnýho, to bylo celkem fajn. Vzhledem k tomu, což se málo, kdy stává jsem dneska nemohl spát a přemejšlel jsem trochu víc o tom filmu, bylo by to ode mě neslušný tomu mrdnout van star. Takže Emo, neposer si to. :)

Spider-Man: Bez domova (2021)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Kdo je Peter Parker? Jsem rád, že jsem se na to nakonec dostal do kina i přes ty zkurvený opatření dopíči. Námět je fakt dobrej, co se týče toho propojení a návratu dřívějších Spajďáků, ale když se podívám na konec filmu, tak je to v podstatě film o ničem, jelikož to, co se za celý film, děje je nakonec to, co jsme mohli zfouknout hned na začátku, prostě jsme si prošli něčím, co vůbec nemuselo být a nikdo si na to stejně nevzpomene. Celé to zjištění, nebo odhalení je tady hozený jen tak pro zbytek děje, což je trochu škoda, ale když už se tam teda vmísti Doktor Strendž, kterýho fakt nemusím a taky mě tam nebavil.. No holt začnou se spaunovat stáří dobří kamarádi, který rychle nastrká do karantény, a začne s tím, že jsou to vlastně chudinky, takže je musíme sejvnout. Díky Pítre, že jsi šoupl Strendže nachvíli mimo záběr. Oktopuse ještě stihne, ale zbytek se klasický nenechá ojebat. Takže začíná souboj, kde nás chudák Mej opustí. Přičemž se teda spaunou i další dva kámoši, díky tomu retardovi, kterému do toho ještě mele babka, fakt ftipný. Ohledně tohohle spaunu, po zhruba polovině už jsem je nečekal, takže mě to potěšilo, ale během pár minut, když začali kecat blbosti a začal ten mega nudnej koncert, jako od kapely Evendžrs. Každopádně Osborn je nejlepší záporák, myslím že jsem se ho dokonce i kdysi v tom starým bál. Abychom ještě zahráli na city, tak je tady rozlučka, po které jako po každé kalbě dojde i na trapnej rozhovor a sled události. Fakt bomba. :)

Pot a krev (2013)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Tři kulturysti se snaží zbohatnout? Tak jo borci, nebudu lhát začátek začíná dost zvláštně, ale zároveň interestink. Dozvídáme se o lajfu Luga, kterej se teda rozhodne obrat kokůtka Monka o jeho těžce vydělaný chechtáky. Po vzoru známýho šikmoočka Jonnyho. Vezme k sobě do bandy buzíků další dva svalnatce a jde se na věc, avšak oni jsou někdy až tak debilní, že je to trapný, avšak naštěstí, když se naladíte na jejich notu, tak jste v tom s níma a sjedete se jak prase. Bohužel jsou až tak dementní, že si nechají svou oběť "utéct". A jak už to tak bývá, tak smažky nikdy nemaj dost, takže Lugovi prasknout nervy a typkovi holt spadne na hlavu činka. Takže to jako správný devadesátky nahážou do sudu a utopí. Řeknu vám jen todle, je to blbost, ale fakt ftipná, příběh je takovej, kterej mi sedí a dá se to vydržet. Byl jsem uspokojen, děkuji Majkle. :)

Eternals (2021)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Superhrdinou teď už může být, kde kdo? Tady je to tak strašně moc dělané pro diváky, nebo to tak teda kurevsky vypadá, v tom filmu je snad každá "rasa". Do píči, už je tu i malej fracek a znakovací řeč. Už jen čekám na to až svět záchraní plechovka Fanty. K tomu mě přivádí, proč je kurva jedna z postav Sprajt? Vidím tu Kloe, jak píše scénář, neví si rady, ale hlavně že u toho  popíji Sprajt.. Hele ten výběr herců mi prostě nesedí, nelíbí se mi to, Salma radši hned zhebla, za to Andželina musela polovinu role dělat, že tam není duchem přítomna a ten zbytek je jen posílení celého toho cirkusu. Marveláci, už se přestaňte snažit být vtipní, nejde vám to, nevím kdo se zasměje tomu kokotovi s kamerou, I když vím o nějakým arabfunny, kdo ví jestli to spíš nepřivede teroristy.. Hele, beru, snaha byla, ale nefrčí to, po 40 minutách už mě to přestalo bavit, ale nějak jsem ještě pobyl a zjistil jsem, že ta parodie na Supermana je nakonec zloduch, tak jsem to dokončil.. No, ale fakt nevím, tohle je fakt hodně na hraně, dejme tomu, že je to aspoň pěkně natočený. :)