Kyslík (2021) odpad!

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Milo? To je nějakej tvůj miláček nebo co? Milo, Milo, Milo, drž už hubu! Spíš jen nějaký buzerantský počítač. Hned po zasunutí do filmu, jsou tu nějaké krysy, jedna leze světelným labyrintem a postupně tam ty myši z nějakého důvodu lezou do záběru všude. Když jsem zjistil, že je v tom divném obvazovém kondomu mumie Mélani řekl jsem: ,,Fajn., to nebude špatný", (potom samotný hovor s nějakou poliz) říkám si: ,,Jo jo, to bude taky fajn". Bude nějaké to drama a na minimu oksygnu ji vykopou z nějakého kůl místa, ale oni to musí zase dojebat, protože proč to neudělat na píču, když to jde nějakýma vzpomínkama na Léa, bytím někde ve vesmíru 12 let, voláním sama se sebou nebo být klon.. a prostě úplně to dojebali..  Udělat to maj wej určitě by to dopadlo líp a klidně by mohla i chcipnout, koho by to sralo, někdo by byl i šokovanej. Ve směs ani nevím o čem to bylo a lituju, že jsem té nudě dal celých svých 101%. :)

Árie (1987) odpad!

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Naháči? Nevím proč, ale ve většině se prostě lidi jen svlekaj.. Hele asi jsem nepochopil ani jedno z těch děl.. Ale aspoň si shrnem pár interestink, první začnem s nějakým carem, co je asi holka nebo já nevím, chtěj ho odkrahnout, ale on ona přežije, pak něco černobílýho, posilovna byla celkem okej, tu jsem možná i trochu pochopil, dvě slečny pucují všechno, ne jen cvičební pomůcky, nahé. Přeskočíme další hrstku divných a dostaneme se na klenot Ufo žena, je tam žena, pak ruka, nakonec nějakej černoch i když teď mě napadá, že jsem možná dvě domotal do sebe.. No černoch je ohaklej drahokamy, což jsou snad nakonec rány po nehodě, pak je tam pár, co projíždí město a nakonec jsou ve vaně s trochou krve, ještě nekončíme.. Na úplný konec je tam takovej týpek se zmrzlinou na hlavě, který tím pravděpodobně provází. :)

Parfém: Příběh vraha (2006)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Čmuchy čmuchy čmuch? Tenhle čmuchal, čmuchal až dočmuchal. Náš Žán zprvu vážně čmuchá snad prvních 30 minut filmu, tudíž vás to začne pěkně srát a chcete si taky dát do nosu. *čmuch* Nakonec jsem se dočmuchal jako spravnej feťák až k prahu mistra Baldiniho, kde jsem zjistil, jak si udělat pořádnej eliksír jako tady u nás na Morave. *čmuch* Poté jsem se vydal někde do šithoul a začal míchat nějakou další pálenku. *čmuch* Majzl jsem sem, majzl jsem tam, kde jakou děvku, vysral pár kapek z majne mešin a repete. *čmuch* Nějaký podobný pucle jsem už viděl u Mej. *čmuch* Tucet lahviček si naplnil, čmuchl o 3 kopce dál, majzl last van a nakonec se dostavil i na svou vlastní popravu. *čmuch* Pořádně jsem se vystříkl, z náměstí se stala nuda pláž, tenhle finiš už byl trochu moc. *čmuch* Fakt hrozná šaškárna, klidně bych ho nechal na tom kříži a di ende filmu, ale já jsem si musel ještě odskočil na své místo početí a nechal se ojebat. *čmuch* Dámy a pánové to je vše, tleskám, další kryplovina, která se mi z nějakého důvodu zamlouvala a já nemám šajnu proč. :)

TRON: Legacy 3D (2010)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Černá díra? Co si budem začátek byl fakt slušnej, všechno pěkný, mladej rebel ukrade operační systém a hodí ho online for frý, všechno odsejpá jak se veze prdel na motorce. Avšak když ho chytí zaleze do nějakého baru zrovna náhodně vybere jedinej hrací automat, za kterým jsou dveře a vcucne ho černá díra, a tady se to dojebalo, takže film byl dobrý asi prvnich dvacet minut? Možná i míň tam spadne k nějakým borkam co ho hodí do toho debilního gala, a pak už vám jen umírají oči z toho světílkování, vpustí ho do hry proti programům, kde hrajou proti sobě bumerang. Pak se tam dokonce objeví oranžové světílka v čele s mladým otcem a nějakým typkem, co měl štít proti covidi v palici, zase ho nějaká borka sejvne odsviští za dalším taťkou a nakonec ten slavný bumerank celej film, hrozná nuda, nesou do nějakého portálu, kde se stejně chudáček tatík nedostane. Det's it. :)

Princezna zakletá v čase (2020)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Cucačka je lék? Máme tady dá se říci trochu moderně pojatou pohádku, čerpá opravdu ze všeho, každopádně připomíná mi to pokus již dřívější pohádky s nějakým slepcem.. Ty kouzla v podání Strenže, fakt nevím, co s tím teď všichni mají, rád bych viděl i jiné vyprcnutí semena na druhého ve světýlku, jak nějaký džedaj. Černoch tam byl hádám, jen aby někdo neměl kecy, protože tam doslova nepronesl ani jedno české slůvko, to samý trpajzlík, možná mělo dojít dojmu Hry of Trůny, avšak tenhle Franta mi spíš připomněl paklíče, je pravda, že dost často stal u dveří, takže kdo ví. Princeznu už nadále nezachraňuje princ, jak to bývalo, ale ta už všechno zvládne sama.. Ze začátku to fakt vypadalo bledě, navíc mi vadil trochu dubbing princezny, ale zvykneš si.. Když už se dalo do nečekané omývačky dnů, začalo to byt ne že lepší, ale not bed. Nakonec vzala ségru nebo, kdo to vlastně byl a prince Bramboru do svého týmu vadných kondomů a jako největší demence, nejspíš pro nějaké to drama, princezna prozradí té černé kurvě, že je pod ochranou rujny času, takže wau černá kurva ji vysakuje a jde se na věc, pomůže vesničanům, vezme svoje rádoby bojovníky, přijde skvělý nástup jako Evendžrs.., princezna se obětuje a hurá jsme osvobození! Jinak ta svatba, asi svatba, byla tak tahnutá, jakoby šli na popravu. :)

Lucy (2014)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Využití mozku? Uhhh.. za začátku strašná pičovina, ty prostřihy zvířat mi mrdaly oči a přednáška profesora mě srala ještě víc. Je to kurva padlý na hlavu, sci-fárna - kokotina to je! Ale vzhledem k začátku, kdy se to fakt pralo s odpadem, jsem se na tu lajnu modrýho prášku nějak naladil a i celkem pobavil, například klasický taxi taxi policajti.. Japončici nebo kdo taky vcelku k nasraní, pašování prášku přes pupek je taky dost zvracenost. Celkově je film úplná ptákovina, ale má to něco do sebe - na jedno zhlédnutí fakt atomovka. Fakt začátek mi přišel jak adrenalinový Zastav chcpípneš, což byla taky pořádná chujovina, ale tady to mělo nějaký bolz. Ale jak už se navyšovaly procenta, tak to bylo až až, fakt už to bylo přeexpený a konec úplně zabili. Musím říct že Luc je celkem Kaprfild, udělat z odpadní věci něco, co mě celkem i uspokojilo. Navíc hele, já fakt nejsem fanda těhle sci-fi. :)

Forrest Gump (1994)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Gump? Kdo to je? Nevím jak začít, dlouhodobě vždycky, když jsem viděl Gampa, tak mi přišel jako kurva průměrnej film, nebyl nijak interestink, ale po tomhle shlédnutí se mi vážně zalíbil a proto mu mrknu 4 body. Děj odsejpá na to, že má skoro vražednou stopáž.. Celá story je tak debilní, o stupidním člověku, který prožil kde co, až je to geniální, vážně to nenudí. Fakt klobouk dolů Eriku, nebo snad Winstone? Plus mistr režirní Zeměpis. . Je tam nespočet věci, které jsou světu známý, různé smrti prezidentu, jež Gump měl potěšení poznat, mnoho zážitků s poručíkem Danem, Huba Buba, americký fotbal, ping pong a kdo ví co ještě. Hlavně aj lajk postavení ve filmů dvou odlišných postav, které žijí jiným stylem a přesto jsou spolu propojeny. Ten magor prostě jen utíká a utíká.. stejně jako můj zatracenej čas. Ještě musím říct, že tam jsou fakt dobrý dobový pecky, celkem jsem si zadžemoval.. Ale co si budem, mouchy to má, i když absolutní strop to není. Koukat se na to kurva dá! :)

Sebevražedný oddíl (2021)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Sebevražední mamrdi? Tak si shrnem, co tady vlastně máme, ze začátku mě to nebavilo not gonna laj, byl jsem rozhodnutej tomu mrksnout odpad, ale hej nebylo to až tak špatný! Jinak stopro nejvíc sebevražedná je tady stopáž. Máme tady sestavu, nevím, jestli si vzpomenu na všechny, ale byl tam černej a bílej vlastně úplně v tý samý roli, nejspíš aby vyhověli dnešní rasové rovnosti, což samozřejmě ten černej musel vést celou akci a být ten hodnej. Pak Harly, která mě asi nejvíc bavila, mám rád tuhle bláznivost, navíc se reprezentuje jako Špotáková, žralok, ten mě ze začátku přišel jako úplná pičovina, co bude zavazet, ale nakonec i ten měl světlý chvilky, mňam mňam. Nějaká mistryně Ratatujle, myslím že zazněl i nějakej Miltn či co a pan Neštovice, kterej asi femily frendly kvůli barvičkám a na závěr ještě Cedník se tam mihl. To je snad vše, jako jo, je to hrozná ptákovina, ale z toho treše se to dokázalo celkem solidně vyhrábat, je to takovej druhej Dedpůl. Ajdyja dát do bitvy trestance, kteří stejně zhebnou je taky gut.. No a proti čemu jsme vlastně bojovali? Proti jedné velké vagině! Sorry, ale vážně mi to přišlo jako vagina, ještě když to střílelo kundy do ksichtu, jak při orgasmu, a ten následný mrd s oštěpem.. Hele, já si myslím že to Džejms myslel trochu sexuálně. :)

Šok (1977)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Otec houpačka? Tak mi to nedalo, musím se vyjádřit k italské hororové filmografii. shlédl jsem nějaký snímků od mistra Arženta i Bavy, (toho druhýho) a ono mi to přijde furt nějaký stejný a blbý. Takhle to vidí Italové? Mimo to se mi italské filmy strašně táhnou, všiml jsem si, že taky hodně pracuji s hudbou, no nebudu kecat, ta hudba je celkem kůl. No každopádně mě sere, že hned víte co se stane.. Vždycky když vstoupí na scénu "hlemýžď", tak se změní záběr na pohled vraha a začne se kývat jak při epileptickém záchvatu se strašně dramatickou hudbou in bekgraund, do toho jak se doslova plazí, byste řekli že oběť je ono vrah samotný. Nejdebilnejší je pak oběť, jelikož než se k ní doplazí ten slimák, tak musí objímat stěnu, popadávat a řve jak malý dítě a to většinou ještě začne řvát až úplně po všem, což je naprosto nereálný, buď ať jde kamera rychle, že je ten vrah naspídovanej, jak kde jakej úchyl nebo ať se oběť nechová jako kretén. Tenhle styl je fakt na píču a jde spíš o pobavení.. No možná v týhle době lidi bavilo koukat, jak se roztéka v záběru a snaží se o drama.. Nevím jestli jste get maj pojnt, ale tohle mě fakt nebaví. Tohle je první snímek, co vidím od Maria a nebyl vůbec bed až na to zmíněné plazení, a to fakt divné zachazení s kapesním nožem. Klučina, co má rád houpačky vážně vytváří trochu dojmu úzkosti, avšak po pár desítkách minut vás to přestane totálně bavit, bláznění matky je taky až moc nahrané, furt to jde dokola, nakonec majzla na konci aspoň Bruna, ale to je tak vše, ten ending s neviditelným deddym mi taky moc nejede, rozjezd byl dobrej, zajímavej, pak se začlo plazit, řvát a nakonec to ukončili tak dementně.. Nemám slov. :)

Dannyho parťáci 2 (2004)

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Oušouni 11+1? Well well well.. co k tomu říci, jednička byla lepší, i když film pluje na stejné vlně. Problémem sekvílu však je hlavně délka, neboli táhne se to jak předkožka. V podstatě hodinu a půl sledujeme něco, co je nám úplně u prdele. Režisér jen wejstuje naším časem, takzvaně nás mrdá do prdele! Ne že bych byl proti mrdání do prdele, ale tohle už hraničilo. Vidět poslední půl hodinku by bylo inaf. Breďa stejně jako v prvním díle jen žere, Ubrus Vyliž je tady spíš trapnej než k užitku, zkrátka Tess bych smuchlal do koše a ušetřilo by nám to náš zkurvenej život, který stejně nemáme. Jen tak mimo musím pogratulovat panu Bruse, jelikož jsem ho mentšnul již ve třetím komentáři za sebou. Jak už jsem zmínil celou dobu sledujeme jen nezdárné pokusy a čekání na nic, ale i přesto se mi tento celý ajdyja líbí a tím pádem nespadá film mezi odpad. Frantík je holt frantík, trochu si tam zatancoval. Linku s paní detektivkou Žanetou jsem asi zcela nepochopil, ale tak, co už. :)