• Krátkometrážní

Wrong Side of the Bed (2006)

Já mám obě strany postele špatné. Správná psychedelická hudba.

The Plan (2008)

Technicky zdařile natočené pubertální Leaving Las Vegas ve čtyřech minutách bez odpovídajících emocí.

Řekněte sýr (2003)

Vzpomněl jsem si na klip All I Want od Offspring. Dynamické s jasnou, ale dobrou pointou.

Ropáci (1988) (studentský film)

Celý nápad je hodně inteligentní a to se mi na něm líbí nejvíce. A ropáci jsou roztomilí! Do dneška jsem o tomto Svěrákově snímku nevěděl, ale je vidět, že talent měl už od mládí.

Dlouhá kaše (2006) (studentský film)

Chramostův styl mě nezklamal ani u jeho staršího snímku, do vztahů je schopen nahlédnout i pomocí kamery.

Kouzelný most (2008) (studentský film)

Profesionální počin, více netřeba dodávat. Sympatičtí a kvalitní herci.

Dům tisíce mrtvol (2003)

Zombie mě překvapil svou komediálností a originálními prostřihy. Teatrálnost postav byla až moc strojená, ale nepovažuji tento snímek za vykrádačku TCM. Označil bych ho jako artový hixploitation. Jelikož pokračování tohoto snímku nemá chybu, musím více nastudovat i jedničku. Sice je celkově horší než dvojka, ale díky základům pro Vyvržence pekla, které pokládá, musím ohodnotit čtyřmi hvězdami. P.S. Otis je v jedničce v podstatě jen sečtělý puberťák, v pokračování je už motherfucker non plus ultra. Po určité době zvedám na 5. Poslední zhlédnutí 11/2021.

Zoologic (2007)

Takto vypadá humor v Zoo - nejvíce k smíchu je nakonec stejně člověk.

Jak prodat ženu (2008) (studentský film)

Styl Benešové mi docela sedí, čekal jsem trochu více krve a brutality, ale i tak dobrý nápad a zpracování.

Okno (2010) (TV film)

Krátký psycho exploit po česku. Myslím si, že s velkým potenciálem.