• Krátkometrážní

Karatáček (2009) (amatérský film)

Život kartáčku na zuby jsme ještě neviděli, ani jsem nečekal tolik dobrodružství.

Open letter to Kelly Clarkson (2009) (amatérský film) odpad!

Žádný klip nemůže dostat dobré hodnocení, pokud ho doprovází příšerná hudba, která se nedá vydržet.

No moriré sola (2008)

Jedno velké zklamání a nuda. Snímek by mohl být maximálně tak poctou nízkorozpočtovým bijákům promítaných v grindhousech za Tarantinova mládí. Rape&revenge subžánru však tato parodie nijak nepřispěla. Snímek nevyvolává ani špetku emocí a vedle Chaose působí jako nedotčená panna. Jediný moment, který mě upoutal, byl úvodní záběr s doprovodem uzemňující hudby, po této sekvenci už jsem se však ničeho záživného nedočkal, pouze protahovaného blábolu. Jedna hvězda za old school outfit ala "El Mariachi".

Srbský film (2010)

Začnu finálními titulky - parádní hudba. Srpski film se od všech exploitation vypalovaček liší zejména profi lookem, technicky bezchybným zpracováním a poměrně kvalitním scénářem. To ho pasuje do filmu světového měřítka. Brutalitou a šokingem mě ale nepřekvapil téměř vůbec, do paměti se mi zaryla jen jedna jediná scéna - ani ta mi však nepřišla nechutná. Exploitation zkrátka potřebuje béčkové parametry ve všech směrech - Srpski film je příliš filmový a pro mě tudíž méně uvěřitelný.

Banán (2010)

Kvalitní a roztomile ztřeštěný animák, který vám na čtyři minuty vytvoří úsměv na tváři.

Rich Little Bitch (1987) (hudební videoklip)

Pokud už akceptujeme, že se na databázi objevují klipy, patří tento k těm úplně obyčejným. Pokud bych hodnotil pouze hudbu a energii kapely, tak minimálně čtyři hvězdy.

Láska až za hrob (2009) (hudební videoklip)

Lze hodnotit pouze nápad na příběh, protože styl natočení a hudba ničím novým pod sluncem nejsou. No a příběh stojí za dvě hvezdy.

Hvězdář (2009)

Levné, trapné, krátkozraké.

Lidská stonožka (2009)

Maximálně bizarní a zvrhlý nápad šíleného lékaře, ze kterého by měl Mengele radost - vše mi přesně pasuje na úchylnou povahu Němců. Snímek mohl mít lepší atmosféru a trochu děsu na konec by také neškodilo, vše bylo trochu sterilní jako doktorův skalpel. I přes absurditu se jedná o hodně originální nápad a díky tomu dokáže film bavit celou stopáž.