• Krátkometrážní

Moje superbejvalka (2006)

Uma je nádhěrně prudérní a ani v této roli na ni nenechám dopustit. Jedná se o klasický hollywoodský mainstream, ale z nějakého důvodu jsem si ho oblíbil.

Burák v Tokiu (2008)

Žádný velký nápad, pět minut průměrné animované zábavy.

Merci ! (2003)

Do dopravních prostředků by to chtělo matadory, kteří by lidem dokázali zvednout náladu. Zrovna náš stát je na otrávené obličeje expert. A nejen v dopravních prostředcích, naprosto všude.

Connected (2009)

Být s někým spojen a na někoho odkázán zde nabývá nového významu. Brilantní postapokalyptická atmosféra v několika minutách. Doporučuji i odkaz od Djkoma na oficiální stránky snímku.

Kukačka (2005)

Vynikající! Kdo by čekal, co za hrůzu musí kukačka v hodinách prožívat.

Leon (2006)

Animace obyčejná, ale nápad famózní a provedení ještě lepší. Kreslený videovtip, který vás rozesměje.

The Last House on Dead End Street (1977)

Ujeté, levné a amatérské - rozpočet ve stovkách dolarů je zde opravdu vidět. I přes to je Fun House čímsi zajímavý, není to film, který by se dal k jinému přirovnat. Myslím si, že by mu výrazně seděl kvalitní remake.

The Cat with Hands (2001)

Do detailů propracovaný kraťas, který umí postrašit více než mnoho hororů se standardní stopáží.

19/3/18/5/1/13 (2011) (amatérský film)

To nejlepší od Petra, grády, humor, krev. Animovaný Scream po česku jako vyšitý.