Annabelle 3 (2019)

Málokdy se stává že série - v tomto případě o Annabelle bude mít vzestupnou tendenci kvality. Pro mě určitě nejlepší díl, ten styl podobný Conjurigu byl viditelný. Škoda že tu na ČSFD nejsou půlky *, takže lepší 3 *.

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Je určitě dobře že nešlo o žádnou předělávku původního filmu. I tak jsem byl spíše skeptický. Očekávání nějaké dvouhodinové slátaniny se nekonalo, naopak docela překvapil. Jakožto hráč her jsem ocenil zasazení příběhu do videohry. Suma sumárum slušná dobrodružná oddychovka.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Hodnotím jen série s Charliem, na Kutchera se opravdu nedalo dívat tam by to bylo za odpad!

Vražda v Orient expresu (2017)

Hodnocení vychází z toho, že jsem knižní předlohu nečetl a neviděl ani předchozí filmové zpracování, tudíž nemám s čím porovnávat jako zde jiní hodnotitelé, což se odráží na jejich hodnocení. Za mě výborná detektivka, skvělí herci i vizuálně to byla parádní podívaná.

Tiché místo (2018)

Nasranej Venom s citlivým uchem? No proč ne. Jen škoda, že v závěru se to takhle utlo ale stejně by to bylo asi zbytečný natahovat :)

Coco (2017)

Za poslední dobu opravdu vynikající animák..

To (2017)

Horor? Ani náhodou, slátanina na entou. Tohle mi prostě nesedlo a nechápu tak vysoké hodnocení. 2* za vizuální stránku a slušné herecké obsazení.

Insidious: Poslední klíč (2018)

Zklamání. Po tak nadějné úvodní scéně to sklouzlo někam úplně do sr*ček.. Příšerně natahované lekačky, žádná zlověstná hudba, moment překvapení, zvratu..nic co zdobilo první dva díly.

Insidious 2 (2013)

Po několika zhlédnutí musím jít s hodnocením nahoru. Obzvlášť Patrick Wilson hraje opravdu skvěle. Ta atmosféra, temnota tady zůstala z prvního dílu, jen se mi pořád nezamlouvá ten závěr, jinak by to bylo opět za 4*

Válečná generace (2013) (seriál)

Na to, že je to TV film, tak hodně nadprůměrný snímek.