Návrat do budoucnosti (1985)

Krásný film na kterej sem dokázal koukat i 3x za sebou. Krásně a vtipně zpracováno a M.J.Fox je dobrej herec, kterej svou roli zahrál výtečně.

Samotáři (2000)

Macháček je prostě borec největší, suprovej film kterej mi pripomnel moji zivotni situaci a kterej sem viděl a ž teprv ted. A lituju toho že sem ho neviděl dřív "Lidi tady prostě málo hulej!" to je dobrá hláška :-D povoli bych to a t ože sou lidi v Čr hnusný je pravda češi sou povahově svině!

Čarodějky (2006)

Podle mne úplná ztráta času :-D. Nemám potřebu se dívat jak upíři hážou koule energie a ona je odráží dřevěnou holí a nebo jak si upíři sami nabíhají na kudly a sami do sebe navzájem střílí. Hl. herečka je jako prkno a myslim že i ošklivější ženskou nemohli ani najít :-D prostě blbost :-D.

Mágové (2008)

Ve filmech mám rád magii a nadpřirozeno ale toto bylo kapičku tragické, příběh byl kýčovitý efekty moc nic ale jako sekundární akce k hraní po internetu to ušlo :-D.

Jedna ruka netleská (2003)

Dóóóóst dobrej film jako ostatně všechny český filmy s Trojanem a Macháčkem :-D zdá se mi to trochu podhodnocený ale to ej ovšem jen můj názor je to komedie u který se člověk řeže v 1 kuse a užívá si každej moment. jeden z nejlepších českejch moderních a kotelních filmů vůbec dle mě ... a komu se to nelíbí ať mi pr*el políbi ;-)