Společnost mrtvých básníků (1989)

Výborný film, smůla, že nejsem dost chytrý, odvážný a produktivní na to abych dokázal takto dokázal žít.... 10 pts. of 10

Vampire Hunter D (2000)

Neuvěřitelné, netušil sjem že anime dokáže v 1 a třičtvrtě hodině podat tolik příběhu emocí. Při sledování se člověk cítí jakoby před ním na začátku vybuchla atomová bomba a on seděl a byl neustále až dokonce ozařován jejím výbuchem úžasnosti. Jasná 5 {STAR}.

Pravá blondýnka 2 (2003) odpad!

Můj otec vyřkl krásnou myšlenku cituji "Kdyby na ten filmový materiál na klterej byl natočenej tenhle film natočenej Smradlavej hnusnej americkej bezdomovec, rozhodně by to bylo menší čerpání penězma a rozhodně bych na to koukal raději", což myslím, že přesně vystihuje situaci :D

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Hodně dobré, akorát mi tam chyběl pořádně příběh o Saleen.... A chyběla tam část, kde měl údajně Kraven uříznout Lucianovi kůži z paže...

Ženy na trůnu faraonů (2005) (TV film)

Egyptská mytologie se mi líbí, ale toto feministické zpracování se mi zdá přímoúčelné.

Souboj Titánů (1981)

Teď na to koukám a vzpomínám jak když jsem byl malý tak se mi to zdálo jako nejstrašnější horror a bál sem se na to podívat : FUNNY TIMES

Stalker (1979)

Plnohodnotný film zabalen v nudném obalu, který na mne působil nezáživně a nesmyslně. Myšlenka je výborná ale špatně zpracovaná. Prostě konec by byl na pět, to stoprocentně, začátek na jednu hvězdu a prostředek na 2,5. Možná že je to jen osobní a špatný názor ale na mne to tak působilo.

Donnie Darko (2001)

Megamasivní film. Sad nejlepší film co sem kdy viděl, je zde posána myšlenka existencialismu a možnosti voleb, ať špatných či dobrých. Osud mnoha lidí záležejících na zlomkové chvíli nebo náhodné situaci mne naprosto uchvátilo. Filmy u kterých se člověk zarazía zírá i do titulek zamyšlen je málo a tento film mě naprosto natchl. Takový pocit jsem měl pouze jednou a to po shlédnutí Fight clubu. Prostě je to jeden z mála filmů které člověku opravdu něco dá, bratr (Stlicho) mě nutil asi 2 měsíce se na to podívat a já nechtěl a teď toho lituji. Richard Kelly je machr mezi machry smekám klobouk. /kneel