Dobrý časy (2017)

Parádní film ,moc jsem se u něj bavila. Postavy perfektně vykreslené. Tak trochu šílená tragikomedie. Už jsem si to přehrála minimálně třikrát 😀

Logan: Wolverine (2017)

Pro mě skvělý film, miluji všechny díly X Mena 😍

Americký zabiják (2017)

No , kdo četl knihy Vince Flynna,tak asi těžko stráví tenhle film. Hlavní postava je naprosto nudná, bohužel. Chtělo by to jiného herce. Knihy Vince Flyna jsou perfektní ,strašně dobře se čtou ó to je těžší potom podle předlohy natočit dobrý film.V tomto případě to fakt nevyšlo.Nebudu ani hodnotit

Oko v oblacích (2015)

Skvělý film, pustila jsem slzu, neuvěřitelné napětí a jelikož jsem romantik ,tak jsem si do poslední chvíle přála, a by to ta holčička přežila. Což se bohužel nesplnilo.😖. Vůbec nedovedu představit ,jak se v takových situacích cítí lidé, kteří musí rozhodovat, a lidé, kteří ta rozhodnutí musí plnit. Hrůza

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Mně se tenhle díl moc líbil, byl dobře udělaný ,na svatbě byly vtipné hlášky Nejradši mám tu od Emmeta, ta fakt nemá chybu. Líbánky super, a všichni ti ,kteří tady tomu filmu dávají odpad ,měli po prvním díle dost času na to aby si rozmysleli ,jestli budou s utrpením koukat na další díly. Takže za mě všechny hvězdičky .Tak a jdu si přehrát Rozbřesk 2

Skyfall (2012)

Skvělý film,nemělo to chybu. Úžasná scéna s varany, perfektní akce. Po Casinu Royal další povedený díl. Bardem opět nezklamal.Spectre bohužel už těch kvalit nedosáhl

Bojovník (2015)

Vždycky ,když se dívám na nějaký film s boxerského prostředí ,tak se nemůžu ubránit úsměvu. Proč si proboha režie nedá víc práce s tím, aby herci boxovali opravdu realisticky. Pokud porovnáte nějaký boxerský zápas s tím ,jak herci boxují ve filmech tak je to spíš úsměvné. Nejlíp se to asi povedlo ve ve filmu Zuřící býk . Jediný, kdo ztvárnil box realisticky na filmovém plátně, byl Mickey,ale tady jsem trošku neobjektivni.

Zoo (2015) (seriál)

Teď jsem prvních 5 dílů zkoukla na Prima Cool a zatím se mi to hodně líbí. Billy Burke mně baví, hodně dobré. Uvidíme, jak to pojede dál.

Kráska a zvíře (2017)

Moc se mi to líbilo Emma je v roli naprosto přirozená úžasný byl Luke Evans v záporné roli . Bohužel lepší by to bylo s titulky.A zase ti digitální vlci Bila Condona .Ubírám jednu hvězdičku

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Za mě dobrý ,bavila jsem se. Emma Thompson roli vystihla naprosto dokonale, je skvělá téměř ve všem co hraje 😀 Suchý anglicky humor nemá chybu. Škoda že po těch svých plastikách Renée už nemůže dát svému vyrazul to, co před tím