Jack Reacher (2022) (seriál)

Já jsem maximálně spokojená. Reacher jak vyšitý. Role Ritchsonovi sedla jak prdel na hrnec. Přesně podle knihy. Dialogy, hlášky, úsporný styl mluvení pro někoho poněkud toporný Jackův projev, ale přesně takový Jack v knihách je. První zpracovaná kniha se povedla, tak doufám, že i další série bude skvělá. Dávám plný počet bodů 👍👌

Sweet Tooth: Chlapec s parožím (2021) (seriál)

Originálně vyprávěný příběh. Byla jsem dost skeptická, ale tohle mně chytlo od první minuty. To se fakt povedlo a malý Gus je neuvěřitelně roztomilý 👌👍9/10

Yellowstone (2018) (seriál)

Parádní seriál...chytlo mně to hned od prvního dílu. Má to grády, styl i herecké výkony fajn. Taky skvělá hudba a samozřejmě nádherná příroda 👍. Dávám ⭐⭐⭐⭐⭐

Bridgertonovi (2020) (seriál)

Tak to je totální kravina k smíchu. Prvoplánově červená knihovna, až to bolí.Herecké výkony slabé. A co se týká sexu, tak vévoda z Hastingsu připomíná v některých momentech králíka 😝.

Cizinka (2014) (seriál)

Já, když jsem před časem viděla upoutávku na ten seriál na některém kanále v televizi, tak jsem si říkala..no to zas bude nějaká historická kravina a zapomněla jsem na to. No a po 6 letech na to koukám jako blázen. Neuvěřitelně mne to chytlo, takže jsem 4 série sjela na jeden zátah.. zkrátka maraton 😉. Mám nemocenskou, takže čas. Moc moc se mi to líbí, úžasná příroda, chytlavý příběh.. taková červená knihovna, ale dost drsná. Neuvěřitelná chemie mezi Claire a Jamiem.Ti fakt odvedli dobrou práci. Claire je taková ta klasická kráska, přesně se hodí do té doby a Jamie...ach bože.A tím končím 🤩

Gotham (2014) (seriál)

Tak já dokoukala seriál včera a moc mně bavil. Nejlepší dvojka byli Oswald a Ed. Prostě psychopati jak vyšití.A i když mám radši originál a titulky, tak u tohoto seriálu ten dabing neměl chybu. Ty vtipné momenty líp vyzněly, hlavně u těch dvou posuků. Za mně 90%

Zákon gangu (2008) (seriál)

tak jsem právě dojela poslední serii a pro mne skvělý..prostě skvělý.Herci výborní..Tig byl boží..perfektně zahraná role sociopata☆☆zvraty v téměř každé serii.A ten závěr...prostě paráda..Nehodnotím jednotlivé serie..každý seriál má svá slabá místa...celkem95%

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Tak jsem se znovu zase po 12 letech koukla a musím říct, že mně to zase neskutečně bavilo.Plus přidaná nová série..Zase jsem měla infarktové stavy😀.I ti záporaci měli své kouzlo..T bag, Abruzzi,Bellick.Z každé série si člověk něco vezme.Pro mně pořád jeden z nejlepších seriálů .100%

Arrow (2012) (seriál)

Všechny série jsou dobré, koukám na to zase po pár letech,Slade je skvělý,Felicity miluju pro ty její hlášky,u těch se vždycky pobavim.6 série dobrá,jsem zvědavá na 7 a kdo pomůže Oliverovi ze Supermaxu.Videla bych to na Scofielda😂😂

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016)

Klobouk dolů Film byl úžasný.Libil se mi víc než Spielberguv Ryan.Mel se vrátil v plné parádě zpátky.A je to dobře.A ty kecy o patosu,tomu se můžu jen zasmát.Myslim,že zdejší ateističtí stahovači nemají ani páru o síle víry.