X-Men Origins: Wolverine (2009)

Ani nevím, co jsem čekala, ale NĚCO tomu chybí. Akce dost dobrá, Jack vynikající a vedlejší postavy taktéž. Škoda jen, že nevyužili potenciál právě těchto vedlejších postav (asi je to záměr - čeká nás přece samostatný film s některými, ne?!). Celkový dojem je asi "zkratkovistost".

King Kong (2005)

tak tohle jsem nečekala! Klasickou látku jakou je King Kong Jackson spracoval svěže a přitom "tradičně". Herecké obsazení je bezvadné a ani Jack Black nedělá blbosti. Efekty jsou samozřejmě úchvatné.

Domino (2005)

Nepřehledné a Keira brutálně přehrává.

Kancl (2005) (seriál)

Nemám ráda předělávky, ale tohle si mi líbí víc než originál.

Pokoj 1408 (2007)

Jsem srab, neuznávám žádné horory typu SAW, kdy má člověka vystrašit "propracované" mučení a hektolitry krve. Já mám radši duchařiny, tajemno a paranoiu, a proto se mi dost zamlouval pokoj 1408. V první polovině návštěvy pokoje dýcháte do polštáře, který je připraven ve chvíli zakrýt oči, tu druhou z obrazovky nespustíte oči a jen se zatajeným dechem pozorujete všechny ty divné věci, co se dějou s hlavním hrdinou. Takže jo, mě se to líbilo.

Heuréka – město divů (2006) (seriál)

Je to vtipné, originální a papundeklové rekvizity jsou docela roztomilé. Postavy a humor tohoto seriálu se mi líbí. Už jsem seriál ohodnotila 4*, avšak časem mi zápletky přišli příliš utáhlé za vlasy a VELMI nereálné (ano, pořád mluvím o sci-fi, a to jakožto fanda Stargate a fyziku jsem nesnášela).

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Nečekala jsem, že tvůrci překonají jedničku a ono fakt! Bylo to zase vtipné a originální a ráda se na to kouknu zas. Tučňáci nezklamali.

Dreamgirls (2006)

asi jsem čekala víc... nevím proč, ale film ve mě nezanechal žádný dojem a to je podle mě špatné.

Will a Grace (1998) (seriál)

Jeden z mála sit-comů, který se z dalšími sériemi lepší