Pán prstenů: Prsteny moci - Adar (2022) (epizoda)

Elfovia mi pripadajú slabý, každý ťuťmácky Orc ich pobije, lol. They ssssuck !! xD (Ako pobili Morgotha, to je záhada. Asi bol opitý práve.)

Pán prstenů: Prsteny moci - Na moři (2022) (epizoda)

Od zhruba polky dielu som začal preskakovať nudné pasáže - nebavia ma Trpaslíci ani Harfooti či ako sa volajú....................... Po dosledovaní dielu potvrdzujem že najlepšie čo môže s týmto seriálom ten čo ho to ktovieko nebaví urobiť je, preskakovať nudné úseky, ha. Tým spôsobom sa to stane znesiteľné a sledovateľné ((:

Válečnice (2022)

Najlepšia funny scéna filmu, keď Nawi uvidí starého "nápadníka" a ten ju ešte ďalej poteší správou že vlastní tri polia "and you will work". LMAO x'D .......................... Po prečítaní negatívnych recenzií tu, koho zaujímajú historické minidetaily?! Mňa ani nezaujíma či tie kráľovstvá skutočne existovali alebo sú fiktívne, detto "amazonky", z historického hľadiska je dôležité hlavne to že bola dobre znázornená odpornosť otrokárstva. Komu ide o presnejšiu históriu, nech si zapne History Channel apod. ((:

Halloween končí (2022)

trápna zlátanina lol ............................... najdebilnejšie bolo ako mu vytiahla nôž z krku pričom vedela že každým momentom vojde jej vnučka, nevraviac o odtlačkoch... stupid AF ........................ ale záverečný fight bol ako-tak uspokojivý

Rod Draka - Zelená rada (2022) (epizoda)

E. Best was the best ((: ♥  (aj keď nešetrila plebs................... vau, skoro sa to rýmuje xD , neúmyselne)

Rod Draka - Pán přílivů (2022) (epizoda)

Tss, amatér, mal ho pretnúť v páse, nie rovno hlavu, nech si chvíľu užije.. užije svoju novú "pozíciu". Takúto smrť, akú mu doprial.. ja by som chcel takú - no suffering a sekundu predtým ani netušil že umrie = dar z nebies, lol.

Rod Draka - Princezna a královna (2022) (epizoda)

Absolútne mi nesedí tento časový skok o mnoho rokov dopredu a "prejdenie mlčaním" následných dní a týždňov po udalosti na svatbe. To je úplne smiešne a trápne a zanechávajúce vo mne ťažkú frustráciu a znechutenie !! A ani sa mi nechce zvykať na novú herečku hrajúcu hlavnú postavu, nehovoriac o ďalšej frustrácii z chýbania mi pôvodnej herečky !!! What the fucking fuck !! Títo tvorcovia sú úplne padnutý na hlavu či čo ! ...... reddit ---- why_wasnt_criston_immediately_arrested  ..... Som ešte len v 21. minúte a pozerám s údivom ako naprosto idiotský a nesympatický smer naberá tento seriál. Idem rovno znížiť moje jeho celkové hodnotenie. Such a buuuuuuuuuuuullshit ! .................................... Dosledovávam od nejakej 22. minúty na druhý deň a .... už som zmierlivejší xD, už mi to tak nevadí. Vadilo mi to zrejme aj preto že to bindžvočingujem plus som mal zostatkový alkohol v krvi xDD :P . Zvyšujem teda, primerane, hodnotenie tohto dielu z 1* , xDD, na 4**. ........................... Stupid weak king pod papučou, džíííz, na čo si ju zavesil na krk lol.

Rod Draka - Osvítíme cestu (2022) (epizoda) odpad!

To zabitie manželky bolo smiešne natočené, čo vyplašil koňa či čo, wtf ! ..................... What tttttthe fucking fuck, práve som tesne po dosledovaní tej "udalosti" na svatbe. Aj v tomto seriáli niekomu nečakane ultra preplo (ako Daenerys), lol. ................ Znižujem na "odpad" pretože ten chuj ostal nepotrestaný.