Plážový povaleč (2019)

tam kde je to z prvej ruky zábava, nemusí a ani neni keď z druhej ruky

Liga spravedlnosti (2017)

slabota. A Steppenwolf je neuveriteľný CGI nepodarok a bez štipky charizmy alebo čohokoľvek zaujímavého......... Superman začína byť so boring s tou svojou bezslabinovosťou (s výnimkou smiešnej superslabiny na zelený kamienok, no ale však komiksy boli pôvodne hlavne pre deti, tak čo by človek chcel :).. a zrazu má superrýchlosť ako Flash, keď bojoval minule s Batmanom, vtedy ju nemal? Keby ju mal tak by bol ten boj skončený po pár sekundách (mikrosekundách lol). Otravné.. ........... roztrhnutie Cyborga vyzeralo smiešne

Flash - Legacy (2019) (epizoda)

aj vďaka Ciscovým "kúzlam" ako-tak pobili Reverse Fleša v tomto diely a on sa ich nakoniec vzdá. Good thinking, bro, LMAO. ............. Koniec Nory = niečo na dobrú náladu na zvyšok dňa, thank u very much, morons

Flash - Godspeed (2019) (epizoda)

supernerealistická blbosť aby až tak zavrhol Noru...

Flash - Failure is an Orphan (2019) (epizoda)

tá viera že dokážu tak jednoducho (v prvej polke dielu) presvedčiť Cikádu aby... well that was pathetic xD.................... ten druhý cvrček na konci - trápne a smiešne overpowered všetci oproti nemu vyzerali ako banda totálnych lúzrov

Flash - Cause and XS (2019) (epizoda)

presne ako vraví Lachtan, po dlhej dobe konečne niečo dobré

My (2019)

začalo to dobre, ale rýchlo to začalo upadať, naviac to skomediálňovalo ¯\_(ツ)_/¯ ,je to akýsi komediálny horror pre celú rodinu na nedeľné dopoludnie, popoludnie alebo tak. Ku koncu to zdegenerovalo až na 1*.....Záverečný twist ma nechal úpne chladným pretože celé to vlastne bola naprostá pee*ovina......................... Najväčši "horror" ale je že pri rozpočte 20 mil to zarobilo celosvetovo 253 mil. To je vrcholne trápne, ešte dobre že tu nie sú mimozemšťania, musel by som sa pred nimi hanbiť za nás (za us xD )

Shazam! (2019)

for lil kiddies

Hra o trůny - Železný trůn (2019) (epizoda) odpad!

zúfalá pí*ovina pokračuje a snaží sa byť hlbokomyseľná, urgh. Preklikávanie pomáha.......... Nehanebná vykrádačka Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith a potom........ odporný odpad... Žiaden iný film či diely seriálu ma nesklamali kedy viac ako tieto 2 posledné diely tu a to zďaleka................. btw, keby sa dal dať ULTRAODPAD, tak ho dám týmto dvom dielom................ minulý diel bol extrémne uponáhľaný aby tento mohol byť, až na jeden moment, extrémne nudnou rozťahanou sračkou, gz, moronické duo autorov............. and finally it (táto ošklivá 8. séria) was delivered out of its misery, may there be peace. FUCK........... odporúčané komentáre: všetci čo tomu dali odpad.......... tieto dva diely = zlý sen, čím skôr naňho zabudnúť, pls