Vinaya Vidheya Rama (2019) odpad!

O.O sorry, ale som totálne nekompatibilný s Bollywoodom v akejkoľvek forme. Nádejal som sa že možno tento akčný film bude iný, výnimka (trailer bol ako tak prijateľný)........ ale nie lol, bolo to strašné xD

Nejsem tady (2017)

spočiatku to bolo zaujímavé ale po nejakej 3/4 hodke to už bolo zdĺhavé, stereotypné (aj napriek oživujúcim prvkom) a začal som sa ošívať... a tak viac-menej až do konca

Manyeo (2018)

Superb! ......... Takéto niečo (rôzne supersily) tu už bolo mnohokrát, ale tak perfektne spracované bitky superľudí (/androidov / komixových postáv / apod) sa vyskytujú veľmi ojedinele v týchto filmoch, väčšinou paradoxne nemajú ktovieakú údernosť, na rozdiel od tohto tu. Plus to bolo naviac zvýraznené tým že je divák poriadne učičíkaný a uspaný prvou pokojnou nebojovou a "nespojlerujúcou" - žiadne väčšie ukážky toho čo príde. Šikovné (: (preto by bolo aj zásadnou chybou vidieť dopredu trailer ak veľa ukazoval, neviem, nevidel som)............ (dobré recky: http://www.nerdly.co.uk/2019/03/04/glasgow-frightfest-2019-the-witch-part-1-the-subversion-review/ "" deliriously entertaining action sequences"" .....................https://filmschoolrejects.com/the-witch-part-1-the-subversion-review/ ""There is nothing quite like South Korean genre cinema. From the tonal mastery that sees them instantly move from pathos to pratfalls, to plots denser but far tastier than year-old fruit cake, to the sheer beauty and brutality of their action sequences, Korean filmmakers create dark magic on a regular basis while the rest of the world bathes in their glory.""

Znovu ve hře (2018)

romantická (comedy) asi ťažko lol (máličko)

Vzkaz v láhvi (2016)

geniálny zločinec bývalý jehovov svedok momentálne satanov syn vs "superschopní" policajti ako vystrihnutí z vtipov o policajtoch. A ten záverečný súboj = čerešnička na torte. Do popisu by sa malo doplniť že ide o komédiu. Režisér a senárista babráci.

Zabijáci (2014)

chyby: že pri prestrelke zgegol Ulrik guľkou do hlavy . Neuspokojivé, zďaleka. Ditlevov koniec, to bolo už niečo úplne iné (:

Changgowl (2018)

uťahané rozťahané - 129 min

Ve spárech ďábla (2018)

Ten démon bol tak totálne a hnusne overpowered, že som si v polke filmu vôbec nevedel predstaviť ako by ho mohli pobiť. A aj mi kôli tomu naháňal strach dpc lol, trochu (? :)) (sledované po tme, v noci a sám v cimre, tak ako sa to má správne robiť ) ............................. dosledované. Tak nakoniec sa ukázalo že má až smiešnu slabinu LMAO, ale dobre tak, mám rád happyendy (: