• Krátkometrážní

Žrouti (2016) (seriál)

Kampaň okolo je hodně fair. Výsledek hodně ne.

Anabáze (2015) (TV film)

Trochu nuda, ale Nikolaev si aspoň skrze ČT vrchovatě proplatil research pro svůj celovečerák, takže pojďme poděkovat ČT, že pomáhá nadějným tvůrcům! :)

Ano, trenére! (2015) (pořad) odpad!

Přidám se na stranu lidí, kteří si aspoň trochu zadoufali, že koncept " charismatický odborník v neodborném prostředí zkouší uplést z hovna bič" bude sedět na buranskou ligu jako prdel na hrnec. Navíc fotbal k takovému popularizačnímu tažení vyzývá stejně jako kulinářství. Ne. A i kdyby to snad chtěli tvůrci takhle udělat tak Straka by to asi stejně neutáhl...

Český žurnál - Má vlast Afghánistán (2015) (epizoda)

Myslím, že Český Žurnál je hodně dobrý podnik ČT. Klusák a Remunda mě můžou považovat za fanouška. ale tady jsem se nechytl. Možná je to tím, že téma je trochu rozplizlé. Pasáže z Afgánistánu a z ČR na sebe moc nelepí a někdy se zdá, že se vaří z vody. Času moc nebylo. Realného vhledu taky ne. A vojáci jsou víc ok než bych čekal. Nebejt tam ANO Stropnický, tak je to fakt bída, ale autoři mají štěstí, že lidi ve funkci ze sebe ochotně dělají idioty neustále.

Gangster Ka (2015)

Rozpohybovaná série novinových článku s otravnou hudbou a nefunkční dynamikou, která sice ukazuje v jak balkánských poměrech se v ČR žilo v 90.letech, ale sama je působí jako béčkový seriál z té samé doby.

KDYBY (2015) (studentský film)

Tak nerealistické - každej zná nějakou Terezu ffs! :)

Kmeny - Hipsteři (2015) (epizoda)

U jednotlivých kmenů nemá cenu hodnotit jak a na kolik definují,vystihují jednotlivé subkultury---spíše jak moc zábavně do nich nechávají nahlížet a jak moc se to nahlížení změní ve zpětnou reflexi pochopení té "subkultury". To hipsterům moc nejde. Možná i díky audiovizuální hipsteřině ve formě zpomalovaček nudných věcí a přepálených hipster filtrů.

Macbeth (2015)

I přes všechnu tu rudou záři, tlačící celý snímek do nejemotivnější palety barev, .jsme na konci odkázáni na plochý videoklip. Love Cottilard.