Zkrat (2011)

Nezajímavá akce.

Divergence (2014)

Něco jako Hladové hry. Zbytečná blbina. Slabé dvě hvězdičky, za snahu.

Sedm psychopatů (2012)

K odpadu to mělo velice blízko... Posledních 30 minut jsem viděl jen zrychleně. Prostě film o ničem.

Jumper (2008)

Naivně působící blbina, nezajímavá. V dětství/dospívání by se mi to ale asi líbilo více.

Crazy Joe (2013)

Mix více žánrů, přičemž jde ve výsledku ovšem o nudný, nezajímavý film.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

První série byla určitě na 4 hvězdičky, duchařský příběh byl ok. Druhá série byla v první půli fajn (hodně za to mohl "Sylar"), ve druhé půli jí začal docházet dech. Ale podívám se určitě i na třetí. A zatím dávám celkově 4 hvězdičky. Tak jsem viděl i třetí sérii (něco jako mnohem slabší Hrdinové), připadala mi nejslabší, tak za 2 - 3 hvězdičky, ale nechám celkové čtyři. Tak už jsem viděl i čtvrtou sérii - z panoptika, je za takové 4 hvězdičky.

Vlčí mládě (2011) (seriál)

Zatím jsem viděl dvě série, je to takový průměrný seriál, hodně podobný Buffy. Viděl jsem i třetí sérii, kde se "Villou" tohoto seriálu promění ve zlou (tedy zlého). A rovněž viděna i čtvrtá série. Pořád zůstávám u třech. Originální Buffy byla prostě lepší.:) Tak už jsem viděl i pátou sérii, připadá mi, že tvůrci se začali inspirovat i X-Meny, takže mi to už přjde lehce přeplácané, ale tak pořád dobrý průměr. A již jsem viděl i celou šestou sérii.