Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Co k tomu říct. Slušná rozplétačka a to dění kolem... Chvílema jsem opravdu přestal vnímat vše okolo a civěl jsem co se tam děje. Rooney Mara taky neskutečně předvedla svoje kvality a ta její vizáž se mi hodně zamlouvala.

Athena: Bohyně války (2011)

Nemuselo to být tak špatné, ale člověk se tu tak snadno zamotá. Nepřehlednost ničí tenhle film. Už na začátku mě zmátl Seung-won Cha, kterého jsem si přiřadil k těm "dobrým" a ejhle... Trvalo mi docela dlouho, než jsem se zorientoval. O akcičky nebylo nouze, i když něco bylo už hodně na hraně co lze a nelze ve skutečnosti udělat. :D

Emergo (2011)

Na tenhle horůrek jsem se těšil hodně dlouho a mám takové smíšené pocity. Chvílema mi to připomínalo Paranormal Activity, ale tohle bylo rozhodně lepší "home video". Rick umí točit :D Pár momentů tu bylo dobrých, chvílema jsem si snížil hlasitost a odvracel zrak, abych se tak nelekl, ale panické hrůzy jsem nedosáhl. Možná kdybych neviděl PA, tak bych si tohle užil víc. Jak jsem cítil chvílema tu podobnost, tak jsem si to tak trochu asi nechtěně znechutil.

Prometheus (2012)

Očekával jsem krapet něco odlišného, ale i tak jsem s výsledek hodně spokojen. Bylo zde pár věcí, které by chtěly více objasnit a něco trochu více rozvést, aby to všechno dokonale pasovalo. Závěr mohl být delší, během dvaceti minut se toho stalo tolik, že negativně zastínilo celý průběh, který šel pomalejší cestou. Ale jak říkám, jsem spokojený, i když by více akcičky neuškodilo. Doufám, že pokračování bude pořádná řežba. Vetřelec na závěr byla třešnička, takže to s ním nakonec mělo něco společného. :-)

Noc oživlých mrtvol 3D (2006)

Začátek téměř totožný s původním filmem, pak se dal trochu odlišnou cestou. Chvílema to na mě působilo malinko amatérsky, chyběla mi dramatičnost, masky byly slušné, ale myšlení zombíků i hlavních postav mohlo být více promyšlenější. Jinak výběr herců byl dobrý, dalo se na ně dívat a tváře si zapamatovat.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Proč aspoň v jednom díle nemůže být úplně normální učitel proti černé magii, který by zůstal i do dalšího dílu? Tento díl bych přiřadil asi k Vězni z Askabanu. Není špatný, ale ani nevyniká a vše je až moc ponuré a nic kladného, kromě wízloohňostroje, tu není. Už se ze všeho stává rutina. Na konci souboj Harryho a "vy víte s kým" - tohle když už ve filmu zazní, tak bych někomu vlepil. :D http://www.youtube.com/watch?v=ZqF5I3HJpXE

Californication (2007) (seriál)

Je to zatím takový průměr, některé díly byly průměrné, některé byly zase hodně povedené, hlavně ty poslední díly už mě začaly víc zajímat, tak jsem zvědavý, jak se to bude vyvíjet dál. Zatím jsem moc Duchovnymu neuvěřil, že by byl takový magnet na ženské. Po druhé řadě musím říct, že se seriál měl ukončit první řadou a se šťastným koncem. Začátek druhé série byl hodně nudný až ke konci se to zase trochu vylepšilo. Lepší byla rozhodně první série.

Dead Season (2012)

Dead Season se vůbec nelyší od ostatních zombie filmů, kterých je už nepočítaně a v tom je ten problém. Navíc jejich souboje nejsou vůbec zázračně udělané a masky? Jen trocha krve, u pár, opravdu u pár zombíků přidané čočky, pár střev a nic víc. Plusem byla alespoň pěkná Corsica.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Kdo by si rád nezavzpomínal... Opět se tu našlo spoustu vtipných věcí, ale taky krásně nostalgických. Mám takový zvláštní pocit, který u moc filmů nezažiju, takže jde o hodně dobrý film. S chutí zařazuji školní sraz do top 3 nejlepších prciček, ale neříkám, že musí být zrovna třetí, všechny tři díly 1,3,8 mám rád tak nastejno. Zatím 4,5*

Prci, prci, prcičky: Spolek Beta (2007)

Má to pouze 80 minut a stejně jsem se u toho nudil, tomu napomohl hlavně děj, který je téměř o ničem. Aspoň že tu byli herci z minulýho dílu. Nic co by mě dokázalo překvapit a nahotinky taky nejsou všechno...