Prci, prci, prcičky: Nahá míle (2006)

Je to taková průměrná teen komedie. Když to srovnám s prcičkama Na táboře, tak začátek mě v tomto případě tak nenudil, jako tomu bylo v minulých prcičkách a zase závěr byl oproti táboru zde o něco slabší, ale že by to dopadlo tragicky, to né.

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Začátek byl hodně slabý, ale pak to přešlo úplně někam jinam a s prcičkama už to moc společnýho nemělo, ale právě ten závěr zachraňoval a příjemně skončil. Na základní skvadru už bohužel žádná další parta mít nebude. Zaradoval jsem se, když se tu objevil Levy a Owen, ti to ještě víc zvedli, takže to nakonec nebylo tak špatný.

Kdo přežije - Thajsko (2002) (série)

Možný spoiler k této řadě: Tato série je hodnocená jako nejhorší a v porovnání s ostatními sériemi patří opravdu k těm méně vydařeným, ale rozhodně jí nezatracuji. Oblíbený kmen: Sook Jai, nejoblíbenější hráč: Robb, neoblíbení hráči: Ghandia, Shii Ann. Vítěz ušel, kdyby vyhrál ten druhý, tak si myslím, že by si to tak nezasloužil i když vítěz dělal taky různé intriky. Moc lidem se tady ale fandit nedalo.

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Oproti trojce mě Ohnivý pohár dokázal zaujmout a nezapochybovat o tom co se stalo, nebo nestalo. Různé efekty, tak trochu i děj a závěr zachraňuje film, aby se z něj nestal jen zaprášený spojovací kousek mezi prvními a závěrečnými díly. Ani tentokrát se Harry nevymanil ze středu pozornosti, když ho "někdo" nastrčí na nebezpečné hry o pohár a nebyl by to Harry, když by si s tím nedokázal poradit. Je tu pár prvků, které nás mají zlákat na nesprávné cesty, abychom byli na závěr překvapeni, kdo tentokrát tahal za nitky. Rozhodně povedené pokračování.

Yeopgijeogin geunyeo (2001)

Komentář obsahuje spoiler! Za žádných okolností by mě ze začátku nenapadlo, že by mě to postupně a nakonec dokázalo chytit, a že bych hltal poslední minuty tohoto filmu, s tak prazvláštním vztahem dvou hlavních aktérů. Tetička na závěr mě dostala, stejně tak mě překvapilo, že za celou dobu, když šlo trochu o romantický film nenastal ani jeden polibek - jedinečný film.

Sněhurka (2012)

Tato verze Sněhurky rozhodně neurazí. Nevím jestli to je úplně pro mrňata, v některých chvílích by je to mohlo nudit, protože je to tak trochu dělaný i pro starší diváky. Tarsemovi se to povedlo, i když místama to mohlo být ještě hravější. Sněhurka se zarostlým obočím :D

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Tak hodně jako tady jsem se nenasmál snad ani v jedničce. Podtitul může říkat to, že to bude jen slabé zakončení teenagerovského života se svatebním obřadem nakonec, ale opak je pravdou. Trojka je našlapaná do posledního kousíčku a opravdu jsem se tlemil celou dobu, až jsem musel zvědnout hodnocení z minula o další dvě hvězdy na plné. Stifler tady válel jako nikdy předtím.

Vnitřní vesmír (1987)

Závěr filmu mohl mít rychlejší spád, byl tam malý prostor pro to, aby se člověk začal malinko nudit, jinak efekty a lidské tělo bylo hodně věrohodné a Martin Short ukázal, že se hodí na potrhlé role.

Pán much (1990)

Drsný, tohle je skvělá ukázka toho, jak se z nás mohou stát za pár dní divoši, když by nám ze dne na den byly odepřeny věci moderního světa. Díky tomuhle vznikl Survivor, díky :-)

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Velký skok z bezstarostné a radostné jízdy k ponuré a temné atmosféře. Tady bylo zapotřebí opravdu hodně zeleného plátna, Cuarón potřeboval snad jen jednu místnost pro natočení veškerých scén ne? :D Na můj vkus zde bylo hodně cítit klišé, až to působilo trapně. Spoiler: Například to, jak se schová Harry a Hermelína za strom, koukají se jedním směrem, couvají a samozřejmě za nimi na ně vlkodlak už čeká. Nic převratného se tu neodkryje. Bohužel stále nemůžu přijít tomuhle dílu na chuť, přitom začátek vypadal tak nadějně. Snad příště...