Kriminálka Anděl (2008) (seriál)

Prvotni usmevny pokus o kriminalku je vystridan ukecanou trapnosti a priserne pomalym tempem.

24 hodin (2001) (seriál)

1. serie - 4*;2. serie - 3*; 3. serie - 4*;4. serie - 5*;5. serie - 5*; 6. serie - 4*,7. serie - 5*

Sicko (2007)

Kazdopadne zarazejici film a jelikoz o zdravotnictvi v USA neco malo vim, tak urcite ani nebyl lzivy. Chybi zde napriklad rozhovory s lidmi, kterym byla poskytuta zdravotni pece bez problemu:o)

Policejní odznak (2002) (seriál)

Namlsany ze zdejsich komentaru jsem se pustil do tohoto serialoveho pocinu a nelituji ani jedne minuty tomu obetovane. O cem to je se nebudu rozepisovat, jen bych po dvou nakoukanych seriich podotkl, ze serial ma zvysujici se tempo, zvysujici se napeti a postavy jsou vyborne propracovane. Tesim se na serii s cislem tri:o) Update 25.12.08 Tak treti serie naprsoto silena a zvedav hodnoceni na 5 hvezdicek. Totalni masakr, nemam slov:o) UPDATE 20.5.09 Po nakoukani 4. a obzvlaste 5. serie mam chut dat 6 hvezdicek. Ultimatni!!!

Speed Racer (2008)

Neskutecna kravina, ale paradni kravina:o)))

Král Škorpión: Vzestup Říše (2008) odpad!

Namakany chlapik zabije synackovi tatinka. Ze synacka vyroste velky valecnik a chce zabit namakaneho chlapika. Ten vsak ovlada magii a pamatuje si cizi slova, i pres obrovskou davku steroidu kterou byl nucen spolykat. A tak musi synacek najit kamaradicky, kteri mu pomohou a namakaneho chlapika posleze take synacek ve finalnim souboji pekne upizla svym mecikem. Filmu samozrejme nechybi pekna deva a dalsi zanrova klise:o) Copon hrajici synacka je neskutecne prkno, hlavne kdyz se ma tvarit drsne, grimasy jsou otresne:/ Film je ztratou casu a doporucuji tak pripadne stravit volny cas necim zabavnejsim, treba koukanim na prazdnou zed.

Rytíři nebes (2006)

Tak rika si letajici rytir a takove vylozene "letecke" zakonceni, no to mi ho vyndej....

Wanted (2008)

Pri ceste Pendolinem si lze vsimnout naseho pana prezidenta na plakate:o) Prezident Klaus a Angelina Jolie v jednom filmu:o) Dalsi meznik v zivote Vaclava Klause:o)

Chirurgové (2005) (seriál)

Po 1. serii zatim za tri hvezdicky. Svou urovni typicky serial z 90. let, kde nic poradneho nevycniva. Humoru je take poskrovnu a vsechny postavy stazistu se chovaji jako banda 15ti letych deti. Do Dawsonova sveta s nimi.... 07.08.2008 - Po 2. a 3. serii davam za 5 hvezdicek. Kdo prekona tragickou prvni sezonu, se muze tesit na paradni serial o lidskych vztazich s nevtiravym humorem. Precitlivele postavy jsou hlavni znakem tohoto americkeho pocinu:o) Kdo ma moznost sledovat serial v puvodnim zneni, tak vrele doporucuji. Dabing je mizerny.