Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
18 fanoušků
/ 16 bodů
nishen
Lenka Valová
Zlín, Zlínský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Dobrodružný
Krimi
film
seriál
TV film
pořad
koncert
USA
Velká Británie
Česko
Německo
Kanada
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Castle na zabití
(2009)
Hranice nemožného
(2008)
Ztraceni
(2004)
Dexter
(2006)
Živí mrtví
(2010)
Battlestar Galactica
(2004)
Skins
(2007)
V odborné péči
(2008)
Dr. House
(2004)
Přátelé
(1994)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
16 bodů
Fanklub
(18)
Fallen_One
Laputa
masw
J-o-k-e-r
RomanHyde
rotel
waclaw66
kamens
TMaR
for-com
sunsmile
dzz
GeorgeVK
Caddy
Ghost_77
F_r_o_s_t
simmiem
Masso
last.fm/user/nishen
Časové pásmo bylo změněno