Avatar (2009)

Dlouho jsem přemýšlela nad komentářem k tomu to filmu. Bohužel jsem nenašla žádná slova, která by dokázala přesně vystihnout mé nadšení a překvapení a potěšení z tohoto filmu.

Šaráda (1963)

Absudnější pár jako Cary Grant a Audrey Hepburn jsem snad na filmovém plátně ještě neviděla. Oni se mi k sobě tak nehodí, až jsou dokonalý pár. :-D

Jak ukrást Venuši (1966)

Audrey Hepburn a Peter O'Toole tvoří velmi příjemnou a komickou dvojici a jejich dialogi jsou nesmírně vtipné.

Tajnosti (2007)

Myslím, že tohle prostě nefunguje. Kdyby nebylo těch několika málo světlích okamžiků s Karlem Rodenem a Martou Issovou, tak by hodnocení bylo ještě horší.

Hellboy (2004)

Ale no tááák, proč všechny záporný příšery musí být slizký potvory s chapadlama? Kdyby nebylo Hellboyových hlášek tak u toho usnu.

Zábavný park (2009)

Ten film je přesně takový jako léto. Když ho prožíváte čas neuvěřitelně rychle letí a vy se bavíte, je smutné i veselé. Plné pařeb a přátel a lásek. A když skončí tak se vám po něm stýstá a přesně takový je i Adventureland.

Quantum of Solace (2008)

Jsem zklamaná, že po úžasném začátku nového Bonda, přišel rychlý pád. Zůstal jen akční hrdina je spoustou výbuchů, ale kde je starý dobrý Bond?

Casino Royale (2006)

Daniel Craig mě přesvědčil o tom, že je okouzlující Bond, James Bond :o)