Hunger Games (2012)

Dlouho jsem se na to nechtěla ani podívat, protože jsem z recenzí čekala strašnej brak pro malý holčičky. Zase jednou se mi potvrdilo, že mám totálně kálet na názor každýho, kdo se tváří, jako že tomu rozumí. Ano, samozřejmě, je to film pro mládež. Ovšem vážně nevidim nic špatnýho na dobrým filmu pro mládež. I Harry Potěr byl film pro mládež. A byl naprosto skvělej. Tady je hodně akce, nepřehnaná dávka romantiky(a u většiny si stejně nejste jistý, jestli to ta holka spíš nehraje pro kamery, což by bylo krásně bezcitně chytrý) a ten moment s tou malou holkou a kytkama mě náhodou aj rozbrečel. A proti přiměřený dávce klišé milý pomíku já teda nic nemám, lepší kvalitní klišé než mentální křečovitá snaha bejt nejoriginálnější vůl světa. Tyhle potřeby naprosto vystupovat z jakýkoliv řady mě pustily někdy v sedmnácti/osmnácti. Někoho možná ne, no:-D Jestli vypotěj i druhej díl, ráda se na něj kouknu.

Camelot (2011) (seriál)

Podle zdejších komentářů jsem čekala kdovíjakou katastrofu...nevim, možná je to tim, že já nesrovnávám dva seriály kvůli stejnýmu roku vzniku, přijde mi logičtější verzi mýtu o Artušovi a Morganě porovnávat s ostatními verzemi téhož mýtu...a jelikož mám Artušoviny hrozně ráda a ráda se vztekám nad tim, jak je dokážou dějově zprznit, ani jsem moc neočekávala, že bych se mohla nudit:-D A tahle verze byla pořád nadprůměrná. Hodně nadprůměrná. Snažila se těm příliš zmýtičtělým postavám hledat lidštější podoby a to oceňuju. A byla to hezky slaďoučká romantika:-D Jen škoda, že tam nebyl Purefoy víc, dobře se na něj dívá. Ženskejm směle doporučim.

Kletba z temnot (2012)

Konečně zase jednou někdo zatočil s všema těma lacinýma piškotovinama plnýma lacinejch duchařskejch efektů s šedejma nemrtvejma paňákama lezoucíma po stropě ve změti trhanejch pohybů, se spoustou děsně pseudotajemnejch psychologickejch myšlenek a nezáhadnejch záhad a natočil něco, čemu se dá řikat horor. Na trochu strachu lidskej mozek nepotřebuje originalitu a složitost. Ba naopak, většinou když vidim nějakej z těch překombinovanejch nechutnejch krvavejch rádobyhororů, tak se u nich nezadržitelně směju. Tohle bylo jednoduchý, vycházející z něčeho smysluplnýho a doplněný(konečně zase jednou) skvělejma hereckejma výkonama. To, že je ta něděsivá část filmu dlouhá, vás aspoň donutí navázat s postavami vztah. Takže za mě palec nahoru, zase jednou jsem se u hororu docela i třásla a nebylo to smíchy. A nejtrefnější komentář má jednoznačně verbal:-DD

Datel Woody (1999) (seriál)

Miluju Tučňáka Zmrzlíka, je to tak nevinnej parchant:-DDD

Má kůže mě zabíjí (2008) (TV film)

Sleduju každej tenhle dokument na Primě, stojej za to. Neni to zrovna lék na splíny, ale člověk si uvedomí, že si v životě stěžuje na totální blbiny...

Nejmenší dívka na světě (2009) (TV film)

Fascinující. Samozřejmě, ta holka je chudák, ale dokument strašně zajímavej.

Sněhurka a lovec (2012)

Kirsten možná neni zrovna nejoslnivější Sněhurka a poslední půlhodina filmu mě trochu zklamala, ale za toho nádhernýho Krále jelenů jim to odpustim. Nevědomky mi tam přidali jeden ze symbolů mojí víry, čimž si neskutečně šplhnuli. Ale ne, bylo to moc příjemný pokoukání, netradiční pohádkotriller. Konec každej pochopitelně čekal, ale což, přece byste nezabili Sněhurku:-D

Let's Dance 2 (2008)

Příběh to nemá, ale ty tanečky jsou tak absurdně funkční pro muj rytmus absolutně milující mozek, že jsem se bezvadně bavila. Já nevim, já jsem od toho teda ani příběh neočekávala, já nevim jak vy, ale já se na to koukala už od počátku kvůli těm tanečkům(jelikož nejsem uplně pitomá, abych od tohohle očekávala něco víc)...a minutka věnovaná JabbaWockeeZ potěšila velice.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Doprčic jasně že je to šílenej kýč! Nerealistickej, naivní, patetickej, přehnanej. No a co? Mě to prostě baví i s debilním dabingem, jak jsem se opět ujistila. Nejsem, nikdy jsem nebyla a nebudu tvajlajtovej fanatik, ale prostě je to zábava. Proč se to nelíbí chlapům naprosto chápu, to taky vůbec neni nic pro chlapy tohle. Jen mě trochu zaráží, že tak málo ženskejch tu umí jednoduše vypnout mozek a jentak se bavit. Nepřemejšlet o tom. Baby, dyk co si budeme povídat- přestože 99% z nás dobře ví, jak je tohle totálně a kompletně mimo realitu, stejně nikdy hluboko v podvědomí takhle naprosto šílenej vztah nepřestaneme tajně chtít:-DDD A náhodou, pár fórů tam stálo za to:-D "Jsem teplejší než ty." je prostě nesmrtelná věta:-D

Zvláštní poldové (2009) (seriál)

Tohle je prostě tak naprostá pohodovka, že to snad nikoho nemůže urazit ani unudit:-D No unudit možná jo, ale mně teda ne-a to nemám ráda detektivní tématiku, to je co říct. Enemže zdejší detektivové neprovádějí zázraky na koleni, nezkoumaj chlupy ze sedačky, nedělaj rozbory kosterních pozůstatků...seriál pro lidi o lidech:-D A stejně jako my tak i oni jsou všichni tak trochu divní:-D