Batman a Robin (1997) odpad!

Joel Schumacher urobil asi najväčší omyl svojej kariéry keď natočil túto debilinu, ktorá nemá s Batmanom nič spoločné. Kopa záporákov, kopa klaďasov, že sa v tom nedá ani orientovať.

Policejní akademie (1984)

Pôvodná akadémia, ktorá bola vtipná a človek si mohol v kľude oddýchnuť.

Vysoká hra (2002) (TV film)

Osobne nemám veľmi rád televízne filmy,kvôli nízkym rozpočtom a slabému scenáru, ale tento ma príjemne prekvapil. Sam Neil je pohodový a hlavný predstaviteľ výborný. Celkom zaujímavý nápad.

Animatrix: Poslední let Osirise (2003)

Keď to začalo, tak som si normálne myslel, že je to hraný film. Tak dokonalá bola animácia a príbeh tiež. Lepšie ako reloaded.

Legenda o slavném návratu (2000)

Konečne jedna z vážnejších rolí Willa Smitha, a sadne mu skvelo. Ostatní herci odvádzajú takisto vynikajúcu prácu, hudba nádherná, rovnako ako aj kamera, a mnoho zimomriavkových scén. Po druhom pozretí musím zvýšíť zo štyroch na päť.

Stopa Růžového pantera (1982)

Po smrti Petera Sellersa sa snažili dotočiť film o tom, že sa inšpektor stratil, ale bez Sellersa to už nie je ono.

Růžový panter (1963)

Pre mňa vždy boli a vždy budú filmy s Peterom Sellersom tie najlepšie komédie, aké kedy boli. Ale tento diel nie je až taký dobrý ako ostatné.

Bílá vdova (2000)

Typická anglická komédia, pri ktorej sa človek zasmeje viac ako pri hociktorej americkej. Ako vždy originálny nápad, ktorý často chýba američanom.