jerenymo

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 7.1.2014  18:20

Vizuální pocuc

• 5.8.2014  06:39

Konečně, konečně, konečně zas parádní komedie, která se drží ve stejné linii jako první díl. Jakmile zjistíte kdo je "otec" tak se zábava nezastaví :)

• 4.3.2011  17:14
    25. hodina (2002)

celkem příjemný snímek...sice nic převratného,ale koukatelný až do konce....jen se vyvarovat českému dabingu, ten je otřesný a vzal mi i chut celého filmu.

• 4.6.2014  06:24

Škoda zabitého konce. Jinak by to byla celkem povedená krimi-komedie. Kevin stále pan herec :)

• 12.6.2014  06:32
    3 idiyats (2009)

Osvěžující komedie. Po dlouhé době odpočinek od amerických komedií. Sice dlouhá stopáž, ale celkem to parádně utíká. Občas dojemný, občas indické křepčení v jejich rytmech, ale občas i poukázání na témata, která zajisté trápí indické školství.

• 29.8.2016  06:14
    47 metrů (2017)

Napínavý jak kšandy, sice některé scény nebyly až tak dotaženy, ale jinak pěkné a hlavně klaustrofobické.

• 23.3.2014  15:22
    47 róninů (2013)

Jediné k čemu mě tento film navedl je to, že se znovu chci podívat na trilogii Matrix, což jsou jediné tři filmy kde Keanovi sedí role. Jemu jsem nevěřil nic. Příběh pěkný, ale provedení bohužel silně pokulhávalo. Těšil jsem se aspoň na pár parádních bojových scén, ty se bohužel nedostavili. Škoda potenciál byl velký.

• 21.4.2015  06:37

Vlastně ani nevím za co dávám jednu hvězdu. Asi za to že mě málo který film (ač béčkový) dokáže takhle rozpálit doběla. Roztřesená kamera a střih (ze kterého je možné dostat snad i mořskou nemoc) jsou naprosto žumpoidní,ale budiž zkousnul bych to. Ale naprosto otřesný scénář, kdy i Liam dle mě musel během natáčení ronit slzy do čeho se to sakra nechal namočit. Honička s policejním autem, která způsobuje závratě budiž,ale lítající kontejner, který rozdrtí asi 5 aut - co to kuwa je. Takových to kíčovin je tu bezedné množství (únik z garáže přes odpadní jímku....). Končím v práci páč takovýhle scénáře můžu psát i já. Zdar a uvidíme se v Hollywoodu.

• 15.10.2012  06:23

První půlka odsejpá v celkem přijatelném tempu,ale jakmile se lincoln stane prezidentem, tak se z toho stává zpomalená srajda ze které se do konce filmu nikdo nevyhrabe.

• 27.3.2008  23:02

tak jako, že muzikály nemusím tak tehle mi sedl. Super songy výborně podaný.....vřele doporučuju....všem milovníkům Brouků a nejen jim.

• 7.11.2008  15:36

Bohužel tento snímek má s opravdovými akta X společného jen Muldera a Scullyovou, který zde ke všemu řeší jen své pocity a postoje. Jinak se mi zdá že tenhle snímek byl hodně velkým šlápnutím vedle. Žádné tajemno ani mysteriózno prostě nic co by aspon maličko nasvědčovalo tomu že se jendá o Akta X tak jak sme je všichni znali a tak jak sme si všichni přáli aby se vrátili. Nic méně doufám že tohle nebyl poslední výkřik, páč si to tenhle fenomén nezaslouží.

• 24.9.2013  06:37

1/3 filmu seznamovačka s postavami filmu, 2/3 přerod hlavní postavy, 3/3 gore masakr na škole (aneb seřadit a čekat na broky).

• 22.3.2010  22:16

Uff uff....docela těžké zklamaní. A ani jsem si dositisti nesmlsnul na Deppovi, jak už tomu v Burtonovských filmech bývá. Film je celek m utahaný a nudný...........

• 22.10.2012  07:03

Slátanina, humus a to vše zabalené v přiléhavém trikotu spider-mana. Zlatej starej Spider-man s Tobiášem. Jediné co mě donutilo nedat odpad byly některé úsměvné scény,ale jinak to byl patalozalský scénář sesmolený na koleni v nadzemce v NY.

• 15.7.2013  17:38
    Aparecidos (2007)

aaaaaa...prostě Bruce Willis je duch.

• 27.3.2008  10:26
    Apokalypsa (2006)

Tak tohle byla vysloveně fuška. Zpracovávat všechno co se děje a neděje kolem je dost náročný, ale nakonec zjistíte že film zas tak obtížný není a člověk musí být jen trpělivý a čekat na vysvětlení i když pra málokdy dává smysl. Ale jelikož sem milovník obdobných filmečků (zejména Donieho Darka) tak si v takových to šílenostech libuju. Vřele doporučuju:)

• 3.2.2009  18:25
    Austrálie (2008)

Ten film mohl skončit v polovině.... neskončil....mohl dále skončit ve 2/3...neskončil. Sice dlouhá stopáž mě fakt moc neseděla,ale zas na druhou stranu bylo na co koukat. Byli tam určitě scény, které jsou fakt na lepáka,ale zas tam byli naopak scény, které se mi fakt líbili....a ke všemu ten malej klučina byl sympaták....

• 20.12.2009  12:07
    Avatar (2009)

přes dvě hodiny totálního orgasmu. Překvapivě dabing byl kvalitní. A příběh, děj a prostě všechno bylo fakt dokonalý.....i house party u stromu :)

• 3.3.2008  16:44
    Až na krev (2007)

Zajímavé provedení dobou z počátku těžby ropy. Pohled na život Daniela Plainviewera a jeho syna. Ačkoliv je tento snímek časově náročný, tak během filmu divák nemá pocit zdlouhavosti. Zachycení pomalého, ale za to intenzivního pomatení zbohatlého magnáta, kterému při nehodě ohluchne chlapec je naprosto dokonalé. A herecký výkon Daniela Day-Lewise je famozní. Nezapomeňte vstát a křičte: " I am a false prophet! God is a superstition! "

• 21.4.2009  00:31

Myslím že tenhle snímek předčil i samotný Mnichov. Žádné servítky, žádné chození okolo horké kaše. Akce, klid, akce, klid...titulky.

• 22.11.2008  17:26
    Babylon A.D. (2008)

Nečekal sem žádný zázrak, byl sem připraven na "Béčko" při který sem odreguju, a tak trochu se čekal na pěknej comeback Vina Dieslela. Ale bohužel sem se ani jednoho nedočkal. Né že by Vin byl špatnej ale v tomhle mizerným filmu prostě lepší nemohl být. Pěknej námět,ale provedení mizerné až katastrofické. Tak snad se nám Vin vrátí v rychlejch kolech 4.

• 9.2.2015  06:23
    Banshee (TV seriál) (2013)

Po úvodním nadšení z prvního dílu přišla sprcha v podání dvou dílů které byli dosti podprůměrné, poté ale opět seriál nabral obrátky, které udržel do konce první série. Jsem zvědav co nás čeká dál.

• 10.11.2011  08:47
    Barbar Conan (2011)

Nesmyls u plácanej kdesi v Bulharsku. Jediný co to má společného s Barbarem Conanem je název. Nic jiného v tom nehledat. Jsem přesvědčen o tom, že lecjaký divák by film zvládl natočit lepé s tím že by stačilo napsat úplně jiný scénář.

• 28.11.2008  15:17
    Ben Hur (1959)

Velkofilm s velkým "V". Opravdu to na mě zapůsobilo. Ty masivní scény, hudební doprovod a design. Prostě nádhera.

• 6.9.2012  06:06
    Bernie (2011)

Hvězdy dávám jen za parádní herecký výkon Jacka Blacka a konečných 25 minut filmu. Jinak to byla srajda.

• 13.7.2012  06:39
    Bez záznamu (2012)

Zklamání, nevídaná dávka nudy v koňské velikosti. Bohužel byl pro mě zklamání i herecký výkon Seana Beana. Skákání v čase je nepřehledné a člověk se ne a ne sžít s nějakou postavou. Mudžahedíni jsou si podobní, takže chvílema netušíte jakýho vlastně zabili. No mám to za sebou a nikdy víc.

• 15.8.2012  06:38

Já si nemohu pomoct,ale fakt sem to žral od začátku až do konce. Mohl bych nalézt nedostatky (např. v podobě nadbytečné neherečky rihanny atd.), ale tahle popcornovka byla natočena tak aby je člověk přecházel a slintal nad dalšími scénami. Pecka... budu se těšit nadalší díl.

• 13.7.2009  13:37

Ucházejí disneyovka. Pár soprových zvířátek viz hamster :D..... ale jinak nic zázračnýho.

• 13.7.2009  13:39
    Bronson (2008)

Zvláštní, neočekávaný,ale svým způsobem nic moc..... ale přesto sem to dokoukal v plný parádě..... výborně podanej životopis blázna, umělce a hlavně nezkrotnýho živla a rváče v jednom podání.

• 27.10.2008  01:17

Hezký překlad do češtiny..... black baloon = bílá vrána..... kam na to chodí?

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10