jerenymo

Jarda Komůrka

okres Česká Lípa
Konstruktér

• 27.2.2013  07:11

V polovině filmu jsem se rozhodoval zda film dokoukat nebo ho vypnout a zkouknout druhý den, než jsem se rozmyslel tak mi film uběhl před očima. Dle mě v poslední době parádní odpočinkodramatickej film a okořeněný špetkou humoru, který umocňuje daný scény. Fakt chuťovka, která mě bavila. A Jennifer = pastva pro oči.

• 5.12.2012  06:21

Film jsem stáhl poněvadž Joseph Levitt v poslední době hraje velmi dobře a ke všemu v celkem dobrých snímcích,ale tohle byl bohužel totální přešlap. Tak něco dějově chabého ani herecké výkony nezachrání (a to že jich tam moc nebylo). Plno flashbacků, kterém nám odhalovali návaznosti - zcela výsměšné. A o zastavování času a hledání nejlepší trapy před přejezdem silnice....no tak kde to safra jsme?

• 3.11.2012  13:22
    Total Recall (2012)

Scénář zřejmě na rychlo pozměněný na hajzlech kdesi na letišti těsně před předáním na schválení, jinak si to nemohu vysvětlit. Už jen to, že se natáčí remake filmu, který se dle mě furt drží v horních patrech top sci-fi filmů, mi připadá jako blbost postavená na hlavu. Colin nic moc, za to na Kate se dalo dívat od začátku do konce.

• 26.10.2012  09:47

Zajímavá zápletka s jakš takž překvapivým zvratem, který je sice odhalitelný už v polovině filmu,ale nevadí. První půlku jsem bral docela v pohodě,ale v druhé půlce mi přišlo že mr. Cortézovi vypadli opratě a jen tak tak, že dovedl film do finále bez kolize, páč konec je prostě dle mě divnej a dosti neučesanej. A nemyslím si že by v tom byl záměr.

• 22.10.2012  07:03

Slátanina, humus a to vše zabalené v přiléhavém trikotu spider-mana. Zlatej starej Spider-man s Tobiášem. Jediné co mě donutilo nedat odpad byly některé úsměvné scény,ale jinak to byl patalozalský scénář sesmolený na koleni v nadzemce v NY.

• 15.10.2012  06:23

První půlka odsejpá v celkem přijatelném tempu,ale jakmile se lincoln stane prezidentem, tak se z toho stává zpomalená srajda ze které se do konce filmu nikdo nevyhrabe.

• 4.10.2012  06:16

Příjemný, nenáročný, chytrý a odpočinkový snímek v podání Morgana Freemana jako postaršího vyčpělého spisovatele. Nebýt přeslazeného konce tak neváhám dát 5 *. Doufám že nám ještě Mr. Freeman nadělí spousty takovýchto filmů kde září :)

• 13.9.2012  06:29

Nechápu dvě věci. 1. je takové vysoké hodnocení na čsfd u takhle pitomýho filmu. 2. je, že snad nikdo nemohl přehlédnout, že se jedná o čistou vykrádačku filmu Taken, jen do toho napasovali JCVD. Ale stupiditě a nehercům je zde dám velký prostor a proto ta jedna zasloužená hvězda.

• 6.9.2012  06:06
    Bernie (2011)

Hvězdy dávám jen za parádní herecký výkon Jacka Blacka a konečných 25 minut filmu. Jinak to byla srajda.

• 15.8.2012  06:38

Já si nemohu pomoct,ale fakt sem to žral od začátku až do konce. Mohl bych nalézt nedostatky (např. v podobě nadbytečné neherečky rihanny atd.), ale tahle popcornovka byla natočena tak aby je člověk přecházel a slintal nad dalšími scénami. Pecka... budu se těšit nadalší díl.

• 8.8.2012  07:09

Nemohu se ubránit srovnání druhého a třetího dílu, prostě dvojka je master dílo a trojka je povedené dílo. ALe jinak tyhle 4 * jsou mnohem víc než hodnotím u jiných filmů :)

• 23.7.2012  06:17

Bohužel, ani v nejmenší nedosahuje a ani se nepřibližuje k předchozím dílům. použití normální kamery mi nijak nevadilo, i když bylo vidět že tím film hodně ztrácel. Snad se zadaří s Apocalpsou.

• 17.7.2012  06:24

Film plný hereckých es, které nudí :( A k tomu všemu zde Keira vystupuju v roli anorektické psychiatričky :(

• 13.7.2012  06:39
    Bez záznamu (2012)

Zklamání, nevídaná dávka nudy v koňské velikosti. Bohužel byl pro mě zklamání i herecký výkon Seana Beana. Skákání v čase je nepřehledné a člověk se ne a ne sžít s nějakou postavou. Mudžahedíni jsou si podobní, takže chvílema netušíte jakýho vlastně zabili. No mám to za sebou a nikdy víc.

• 27.6.2012  06:17

První 2/3 filmu jsou parádní a člověk se těší co se vyklube v závěrečné třetině. Ale to je právě kámen úrazu páč po začátku Leeho procházky ve skafandru kdesi po nějakých starých budovách se začíná film matlat kdesi v bahně a už se z něj nevyhrabe. Je to škoda film měl velký potenciál.

• 14.6.2012  06:31

Tak jsem myslel že po velké přešlapu s jedničkou si dají alespoň maličko záležet s druhým dílem.......OMYL, OMYL A JEŠTĚ JEDNOU OMYL. Splácaná břečka, ve které se topí jak Liam, tak i Sam. Neskutečně blemt.

• 9.6.2012  19:23

Odreagovačka jak má být, jednoduchý děj, spousta parádních bitek a spolu s tím nesmrtelní indonésané.

• 30.5.2012  21:19
    Iron Sky (2012)

Pěkná ptákovina. A když píšu tak tím myslím fakt pěkná, za malej peníz hodně hudby. Nebudu hodnotit scénář, herecké výkony atd. ale prostě takovouhle rychlou odechovku bych mohl vídat častěji.

• 29.5.2012  05:51
    Bůh masakru (2011)

Parádní slovní přestřelka v podání hereckých es.

• 23.5.2012  06:36
    Oddělen (2011)

Syrové, trpké, neprůhledné a výborně spracované téma školského prostředí krachující školy s již zkrachovalými učiteli. Několik okamžiků jsem měl tendenci vložit učitelům zbraň do rukou a nechat je si ulevit ...buď na sobě nebo na žácích.

• 17.5.2012  18:52

Super akční snímek? Spíš splácanina v Bulharské koprodukci s kameramanem, který trpí závratěmi v každém lepším akčním momentu :(

• 10.5.2012  07:00

Když si odmyslím ty proamerický blitky, který jsou tam tak vyměšovány, tak je to celkem slušná akce, která po úvodních 20ti munutách slušně vyklusává v rytmu splašených kulometů mexického kartelu.

• 20.4.2012  07:31

Thriller, mysteriózní ???? Nevím jak vás,ale mě to nudilo od začátku do konce. Tolik slavných osobností a každý z nich nudí svou rolí. Vystihující komentář Verbal.

• 16.4.2012  07:17

Safra tak nepříjemný malý chlapec mi už dlouho nedokázal zkazit požitek z filmu. Jeho chování by zasluhovalo pár facek a film by hned mohl mít o půl hodiny kratší stopáž.

• 6.4.2012  07:00

Nudný a né moc komediállní film. Nebýt Steva Carella a jeho IQ 48, tak by se zdaleka nedalo ničemu smát.

• 29.3.2012  07:27

Ačkoliv je to od Mr. Spielberga, tak to musím nazvat sentimentální sračkou, kterou nás táhne po dobu dvou hodin pěkný kůň. Krom scény vystřihování koně z drátů, totální patlanina, která nedává smysl.

• 15.3.2012  08:04

Hodně silný film. Nevyhnul se tedy občas zbytečně dlouhým scénám,ale to vynahrazují scény, které divák moc často nevidí (vyvraždění všech zajatců, pochůzka vypleněným městem atd.). Dlouhá stopáž na začátku odrazovala,ale nakonec film celkem svižně plynul.

• 7.3.2012  07:14
    Válka Bohů (2011)

Psalo to zde dost diváků a je to fakt - co bylo úchvatnýho v traileru tak není úchvatný ve filmu a k tomu je to vše co ve filmu uvidíte. Je to něco jako když někdo vzal kopírákák při snaze okopírovat 300, načež mu však uniklo co se dalo, z toho zplácal scénář, na režijní židli zřejmě seděl někdo kdo si myslel, že točí 3 585 díl souboje titánů, a tak i vypadá koncové dílo. Nuda šeď šeď.

• 20.2.2012  07:07
    Jiná země (2011)

Originální, svěží a rychle ubíhající snímek, který je opepřen prvky sci-fi, které tomu dodávají značnou esenci přitažlivosti. Příjemné překvapení.

• 14.2.2012  07:53
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Jednoznačně nejlepší seriálový pochutnání za poslední dobu. Po dvou sériích jsem lačný po dalším a dalším přídavku.