• Krátkometrážní

Demonik (2021)

Ta jedna hvězda je spíše za povedený trailer, který mne nalákal :( Moc si nedovedu vysvětlit takovéto zklamání z ruky Neila.

Nevina (2021) (seriál)

Po prvních čtyřech dílech, jsem byl nadšený a těšil se na další. Jenže s každým dalším dílem seriál upadával do předvídaných vod, postavy jednaly naprosto lobotomicky, žádné zvraty se již nekonaly a sladký happy end tomu jen nasadil korunu. Škoda.

V rytmu srdce (2021)

Parádní drama, u kterého se člověk i zasměje, ale přeci jen mu něco chybí aby dosáhl kvalit originálu La Famille Bélier.

Gaia (2021)

Nápad parádní, zpracování výtečný, vizuální stránka velmi povedená, zvukový podkres žádoucí. Sice konec je takový nedocvaknutý, ale jinak příjemné překvapení. Prostě takový normální houbový čaj.

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021) odpad!

Tak tohle byl hodně velký průserový restart. Mr. Rock se do "vážné role" prostě nehodí a jeho protivný hlas ještě podtrhuje hloupý děj celého filmu. Postavy jsou jasně od začátku určeny k popravě a role Samuela je zcela zbytečná a určena pouze jen proto aby dotáhla nějaké to obecenstvo do kina. A závěrečné rozuzlení už jen vyvodilo úsměv na touhle parodií SAW. Opět toho doložení toho, že takhle série by měla zůstat už u ledu.  Takovýto scénář dokáže přece vyplodit kde kdo během cesty do práce :(

Dárek do cely č.7 (2019)

Nejsilnější zážitek roku. Za mne tohle přebilo i Zelenou míli. Slzy v plném proudu od půlky filmu :)

Nikdo (2021)

To byla jízda. Hutche není radno nasrávat páč je horší než Mr. Wick. Prostě spálit vše, eliminovat vše. Na konci jsem musel jen překousnout spanilou jízdu Lloyda s brokovnicí uprostřed velké dílny, ale budiž.

Godzilla vs. Kong (2021)

Za mne totální odreagovačka. Aneb zakopeme válečnou sekeru :)

Mother's Day (2010)

Jednání postav je v převážné většině dost nelogické, ale budiž. Co bylo nesnesitelné byl střih film, ve vypjatých situacích naprosto nepřehledné. A vrchní bijec Frank je to tu tak trochu za troubu :)

Cesta do Ameriky 2 (2021) odpad!

Neuvěřitelný dno. Recyklát, který se nepovedl v ničem. Humor tento snímek nenavštívil ani v nejmenším.