• Krátkometrážní

Volejte věštce (2008) (pořad) odpad!

Odpad odpadů.. z máločeho mi je tak na bl*tí !!! Jak někdo může vytvořit pořad zrovna s takovouhle náplní?? A když už ho vytvoří, tak proč zrovna na jednom z největších kanálů?? A když už si to Prima vzala na triko, tak proč to musí bejt tak příšerně nudný a otravný ke sledování?? A proč to má tak odpornou vizuální stránku??

Sedm samurajů (1954)

Na dývku píšou: "Nejúžasnější akční film, jaký kdy byl vytvořen." Hmm. Akční film, kde první akční scéna přijde po více než dvou hodinách - tady je něco špatně!

Cedulky (2008)

Velmi roztomilé a romantické

Napola: Hitlerova elita (2004)

Jedno z těch školních dramat, kde se jedinec musí zařadit do davu lidí se stejně vymytým mozkem. Působivě natočené, pěkná mrazivá zimní atmosféra a kvalitní výkony. Doporučuju podobně laděný švédský film Zlo mezi námi (2003).

Herkules v New Yorku (1970)

Nehrát v tom Arnie, tak možná dám i odpad. Jenže tenhle debut stál u zrodu slavného akčního bouchače, který neskončil jako mnozí jiní svalovci v propadlišti dějin.. a proto tennto filmík musím považovat za skvělý :D

Válečné šílenství 12 - Válka v džungli (2001)

Dost nepřehledný dokument! Nejvíc jsem se dozvěděl, která rota nebo pluk nebo já nevim co se kam dostali a co udělali, jen jsem si kolikrát nebyl jistý, ke které straně patřili :) Komentář navíc vypadá, jako kdyby vypravěč četl jen každou 3. větu. Výsledkem shlédnutí dokumentu, který mě původně tématem velmi zajímal, je, že jsem si z něj vůbec nic neodnesl :(

Uloupené Kosovo (2008) (TV film) odpad!

Opravdu velmi tendenční, slepě prosrbský "dokument". Pokud se chcete něco dozvědět o historii Kosova a zásahu NATO v Kosovu, otevřete si nějakou knihu, protože tento dokument vám pravdu nenabídne..