• Krátkometrážní

Camp Victory Afghánistán (2010)

Velmi kvalitní dokument o výcviku afghánské armády a mnoha problémech s tím spojených. Člověk má dojem, že řadoví afghánští vojáci, než aby bránili zemi proti Talibanu, se spíše brání výcviku :(

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Už asi nejsem moc na pohádky. Kdybych s tímto filmem vyrůstal, asi bych si ho oblíbil a stal by se jedním z filmů mého dětství. Takhle je to však jen jedna z mnoha přehnaných dětinskostí.

Armadillo (2010)

Perfektní kamera, scény snímané z několika pozic, suprové akční scény. Jako válečný blockbuster = skvělé. Ale jako dokument = dokonalé. Víc než za 5*

Karcoolka (2005)

Překvapení v pozitivním smyslu. Očekával jsem jeden z mnoha neoriginálních nudných animáčů, avšak Karcoolka je dost originální a zábavná. Jede v rychlým tempu a ztřeštěný vtípky sází jeden za druhým. Ale jak koukám, ne každýmu tenhle styl asi sedí :)

The Marriage Ref (2010) (pořad)

Díl s Ricky Gervaisem, Larry Davidem a Madonnou je bomba :) Tenhle pořad je pro někoho možná trošku ujetý, pro mě je zábavný tak akorát :)

Persepolis (2007)

Extrameganuda. Strašně pomalý, nudný a nezáživný film a navíc s velmi nesympatickou hrdinkou.

Bio Ráj (1988)

Oj. Tak tohle byl ale pořádný přešlap. Být tento film z šedesátých, maximálně sedmdesátých let, asi by ho bral za vcelku klasiku. Jenomže je z roku '88 a to už pro mě znamená: umělé hraní na city, vykrádačky starších a lepších skvostů, nuda nuda a nuda, místy přerušovaná trapností. A logika? O té scénárista naposledy zavadil při přijímačkách na práva, kam ho nevzali, a on si na poslední chvíli vyběhal přijetí na scénáristiku.

Muž proti muži (2006)

Celkem béčkový, ale kupodivu dost kvalitní. Dobře zahraný a místy i silný scény. Konec trochu rozpačitej. Vcelku dobrej film, bez kterýho bych se ale obešel.