• Krátkometrážní

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

No tfuj, TV Prima, že se kurva nestydíš!!

Mezi nepřáteli (2007)

Čekal sem něco ve stylu vojína Ryana, ale tenhle film má vlastní styl a způsob vyprávění. Trochu moc zdlouhavý a kvanta akce v tom nečekejte. Je to spíš taková sonda do života vojáků z malé jednotky na bojovém území, která sem tam jde na vycházku a sem tam jen chlastá v táboře. K tomu troška psychologie.. No, jen asi Frantíkům to urve srdce i žaludek, páč to bylo pro ně do nedávna totálně tabuizovaný téma..

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Hrozná nuda. Hlavní hrdinka mi je nesympatická a její chování je dost otravný. A ten vrahoun je taky nic moc, takovej vesnickej buránek s břitvou, no.. prostě nuda. Nečekejte od toho něco extra a pokud se vám začátek nebude líbit, tak to už rovnou vypněte, páč je to jen horší a horší a úplnej konec už jen všechno utopí..

Bezva finta (1985)

Suprová ulítlá komedie od začátku až do konce!!

Hory mají oči 2 (2007)

Zajímavější než jednička, ale pořád hrozná volovina!

Hory mají oči (2006)

Tak sem zjistil, že brutální mutantský horory nejsou mým šálkem kávy:) A co víc, tohle jako horor je totální sračka!

Smrtelné zlo 2 (1987)

Nechápu, co se tak každýmu na tomhle filmu líbí. Mně to připadá jako nepovedený amatérský horor s D-čkovými triky a s neskutečně směšným a překonstruovaným příběhem. Chápu, že to má být spíše parodie, ale ani jako takovýhle formát mě to nezasáhlo, spíš jen otrávilo, a bojuju s tím, dát tomu Odpad!