• Krátkometrážní

Apocalypto (2006)

Dobrodružný filmík, který rychle vyprchá z hlavy...Zajímavej příběh, ale hodně věcí mě ve filmu štvalo; např. že jsem se nedočkal většího předvedení života Máyů a jejich města, a chyběl mi i jakýkoliv dojem velkoleposti, když už jde jako "o celou civilizaci". Navíc mě permanentně prudila ta linie o těhotné manželce v díře - kdykoliv se objevila scéna typu "meanwhile někde daleko ve studni", tak sem se kousal nudou a musel podivovat, jak je to směšný. Ale na druhou stranu, scény "Lolan běží o život" byly perfektní. Kdyby Gibson vynechal pár věcí a něco přidal, dal bych 4, takhle bojuju s tím dát alespoň 3*.

Skrytá identita (2006)

Nejhorší Scorseseho film, co jsem měl možnost vidět.

Hadí oči (1998)

Tenhle triler začíná trošku nezajímavě a už se vám chce od něj odejít, ale pak se akce a napětí rozjedou na plné obrátky a nezastaví se to až do poslední minuty.

Zahrada (1974) (seriál)

Nádhera. Od malička mě knížka Zahrada fascinovala a často jsem se k ní vracel. V animovaném zpracování už příběh nemá takovou sílu, ale pořád je to stejně roztomilé, tajemné a plné dobrodružství, po kterém malý kluk prahne.

Krtek a robot (1995)

Tak tady se, s prominutím, krtek zachoval jak pěkná kurva - na spící krysy poslal kočku, která je pravděpodobně sežrala. Šak ony nemohou za svou přirozenost! Děti, děti, neberte si z toho příklad.. :)

Krtek a maminka (1997)

No to je porod. Nejdřív krtek pomůže zajíci sbalit zaječici, ta pak nakyne a krtek z ní vytlačí trojčata. Jestli sem někdy v krtkovi něco nečekal, tak právě pohled mezi nohy rodící zaječice :) Ale aspoň se děcka poučej :)