• Krátkometrážní

Kruh (2002)

Nejlepší horor, co znám. Skvělá atmosféra, vizuální stránka, hudba, všechno ťip ťop. Nemůžu nic vytknout. Někdo tady vychvaluje původní japonskej Kruh, ale ten mě například moc nebral. I když i v něm jsou jistý kvalitní scény.

Manželé z roku II (1971)

Pro mě jedna z nejzábavnějších rolí Belmonda. Ujetý příběh, vyplývající z potřeby hlavního hrdiny rozvést se v chaotickém revolučním období Francie.. Belmondo hýří vtipem a sarkastickými poznámkami.. Pohodička na nedělní odpoledne.

Valmont (1989)

Opravdu dobrá variace na knihu, ale přesto mám radši Nebezpečné známosti od Frearse. Colin Firth je oproti Malkovichovi trochu těžkopádnej.

Dobrá čtvrť (2005) (seriál) odpad!

Jako kdyby to z oka vypadlo komunistickým seriálům o naší uvědomělé mládeži. Hrůza, děs.

Redakce (2004) (seriál)

Možná se někomu zdá 1 hvězdička málo, ale podle mě je to na český seriál z poslední doby úspěch. "Redakce" mezi tou vší permanentní křečí opravdu vyniká. Ale třeba jsem jen náhodou viděl ty lepší díly, s minimem retardů na metr čtvereční..

Černí baroni (2004) (seriál) odpad!

To se jen tak nevidí. Kdo k tomuhle veledílu píše scénář?? Napadá mě zootechnička, co se při natáčení původního filmu starala o ty prasata. Ty v tom výběhu, nemam na mysli žádný herce..

Non Plus Ultras (2004)

Jedna hvězdička za snahu, ale to je asi tak všechno. Možná sem udělal blbost, že sem od tohohle filmu i něco čekal. Takže rada: nečekejte od toho nic. A když to někde uvidíte, radši na nic vůbec nečekejte a mazejte pryč.

Skála (1996)

Prostě srdeční záležitost:)

Krásné šílenství (1966)

Fakt supr komedie. Connery je v tomhle dílku úžasnej a úplně mu všechno uvěříte.

Liga výjimečných (2003) odpad!

Hrůza! Jak se k tomuhle mohl propůjčit Connery, to vůbec nechápu. Tuhle slátaninu sem byl schopnej shlídnout do půlky a pak sem k tomu přišel zas na poslední čtvrtinu a bláhově si myslel, že se něco zlepší. NE! Pak sem teda už jako úplně odešel, kdyby to teda ještě někoho zajímalo, a vrátil se až na reklamy, u kterých sem si z hluboka oddechl. Pak byl nějakej další film a zase sem odešel a už se nevrátil..