• Krátkometrážní

Ajťáci (2006) (seriál)

"Moss! Moss!!"

Collateral (2004)

Fakt blbost!! Řadu momentů mi můj mozek nebyl schopen strávit, takových nelogičostí pohromadě se jen tak nevidí. Nejhorší jsou pak situace, kdy se film snaží hrát na city.. vypadá to pak jak solidní fraška. Jedna hvězdička za šedivýho Cruise, skvělýho Foxxe, a za střílečku v klubu.

Jeepers Creepers (2001)

Další filmík se suprovým nájezdem (prvních 30 minut je fakt skvělejch), kterej pokračuje hroznou koninou.

Doblba! (2005)

Ta jedna hvězdička za cool hrobaře.

Denní hlídka (2006)

Po jedničce sem byl na dvojku zvědavej a byla to chyba; ani netušim, jak sem se moh donutit k tomu to dokoukat až do konce. Nepoužívám tady často expresivní slova, ale musim to říct: je to prostě SRAČKA ! Příběh nemá hlavu ani patu; celej film jen zíráte, jakou logiku ty osoby ve filmu používaj, jestli všichni náhodou nestudujou doma po večerech Hlavu 22; pak se jen smějete, když dojde na nějakou akci jak z céčkovýho propadáku. Od "odpadu" to zachraňuje jen dobrá scéna s autem na stěně budovy a pak ještě posledních 5 minut.

Noční hlídka (2004)

No ale úplně mě znechucovaly ty reálie.. život na smetišti, superrychlej náklaďák z roku raz dva, úslužná hlídačka hned přišívá utrženej knoflík, "boss zla co nosí síťovanej nátělník" (viz.komentář Superpero), každej druhej olízlej želatinou.. na mě trochu moc úchylný.. A celkově je to natočený jak nějaký americký béčko.. Na druhou stranu, má to zajímavě vystavěnej příběh, takže opatrně čekám na dvojku.

Oko jehly (1981)

Dechberoucí film, jehož napětí graduje až k drtivému finále.. by řekl klasik.

Tři zločinci ve skryté pevnosti (1958)

Tak při tomhle jsem málem umřel nudou. Strašně dlouho jsem čekal, než se konečně objeví nějaká zajímavá sekvence, ale žádná nepřišla..a tak jsem se pronudil až ke konci.

Stay Alive (2006)

Každej tady tenhle filmík zatracuje; určitě je to kravina se spoustou nesmyslů, ale nemůžete tomu upřít hororovou atmosféru.. sem se i docela bál :) A navíc je zde pro mě jako pro občasného hráče velmi zajímavé prolnutí reality se hrou..