Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Klasika, pre fanúšika povinnosť, a pre tých, čo to nemusia, resp. ani nečítali knihu, nech to ani nehodnotia. Jednoducho diel, kde bez prečítania knihy nie ste k príbehu nijak fixovaný a viac-menej sa po čase stratíte a na film sa pozeráte v duchu, že to je celé len ponaťahované. No ja osobne by som uvítal kľudne aj dlhšiu stopáž, spracovanie ako vždy výborné a taktiež nadpriemerný počet vtipov na pomery Harry Potter série. Takmer každá scéna oľahčená o humor, čo je krásne a vydarené. A v neposlednej rade dostal viac priestoru, po Tajomnej komnate, aj malý škriatok Doby. :-)

Jonah Hex (2010)

Klasická efektná, no dejovo slabá Warnerovka s pridanými mysterióznymi prvkami, ktoré ja môžem. :-) Takže priemerné 3***.

Armádní akademie (2007)

Jemne nadpriemerná, celkom pozerateľná komédia - 65 %

Kung Fu Panda (2008)

Jeden z najlepších animovaných filmov, v ktorom nájdete pár múdrych viet, a taktiež aj veľmi zabaví :)

Santa a Pete (1999) (TV film)

Pre mňa film obsahujúci veľmi krásne a inteligentné názory a dialógy...dávam aspoň 4 a štvrť hviezdičky ;-)

Jackass: Film (2002)

No čo dodať....jednoducho úplne uletené žarty mladých američanov.....je síce pravda, že pár chvíľ vo filme je dosť nechutných, ale celkovo (teda aspoň pre mňa) výborná zábava :)