Čtyři lvi (2010)

One sheep was blown up in the making of this film... táto záverečná veta to aj vystihuje. Humor až uštipačný, v mnohých momentoch až dementne pojatý. Ale sedí to tam, i keď som nepochopil, k čomu bola filmu dramatická zložka. Je to pre mňa dosť divné, pokiaľ by som mal najprv vstrebávať úplne uletený humor a na druhej strane sledovať neistotu aktérov či bombu vôbec odpáliť. Koniec koncov, čakal som viac, škoda.

Ďábel (2010)

Začiatok pomalý, stred vynikajúci, koniec ako na zahodenie. Ale napätie to malo určite, za to klobúk dole.

Další rok (2010)

Výborne zahraté, ale neskutočne fádne... hrozne.

Dávám tomu rok (2013)

Tak to ani neverím, že toto je britská komédia. Jednak tomu chýba pravý britský humor a jednak celý film som bol popravde v rozpakoch z chovania hlavných postáv, keďže zjavne ani nevedeli čo chcú. Neviem či to bol zámer, ale ak hej, tak sa podarilo vytvoriť dosť kvalitný chaos.

Dead Snow: Rudý vs. Mrtvý (2014)

V podstate to splnilo očakávania. Všetky podarené triky z jednotky sa nachádzali aj tu, pravda niečo bolo nové, prihodené. Celkovo mám z toho dobrý pocit, stále je to veľmi uletené.

Děcka jsou v pohodě (2010)

Toto sú tie veľmi príjemné indie filmy. Páčili sa mi Julianne Moore a Mark Ruffalo, ktorý bol asi jeden z tých hlavných faktorov tohto filmu. Kvalitná herecká práca, veľmi príťažlivý príbeh plus hudba, ktorú môžem.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Parádne zahraný film s kopou už aj kultových hlášok, proste genialita, až na jednu pre mňa zásadnú vec: celý film sa topil v alkohole.

Dellamorte Dellamore (1994)

Musím sa priznať, že toto hodnotenie dávam až po prečítaní jedného komentára, ktorý mi ozrejmil, o čo tam išlo, pretože môj mozog zrejme nebol pripravený na participáciu s takým príbehom, aký sa na mňa z obrazovky vyvalil. Ale malo to všetko, čo som očakával, bolo tam kopec flegmatického vtipu, čo je len dobré, a takisto ma prekvapila aj technická stránka veci. Vcelku veľmi zaujímavé, no avšak nie až tak zrejmé. Treba sa na to sústrediť na 123 percent.

Deň a noc (2013) (seriál) odpad!

Toto je to Nič.

Deník slabocha (2010)

Príjemná detská komédia, zo začiatku lepšia, potom to začalo upadať do šedého priemeru, čo je škoda. Teda aspoň na mňa to tak pôsobilo. Ale pobavil som sa.