• Thriller

Grizzly zabiják (2015)

Boze, mega nelogicka trikova hovadina...hlavne ten zaver bol cista katastrofa....ale v podstate cely film onicom...aj tie cgi medveda slabucke,,,,jedna hviezda len za pekne zabery alijasskej prirody....

Mělčiny (2016)

Tak tolko nelogickych hovadin co bolo v tomto filme som uz dlho nevidel. Spoilery.....ten zrarok bol snad genius ked tak dosledne cihal na svoju obet na tej skale a bojke.Presne vedel co sa kedy deje, zralok dokonaly. Zaver bol uplne trapny az smiesny a nelogicky, v ziadnom pripade by sa takto nevyhla tym tyciam aby do nich zralok znenazdajky napikoval. Taka blbost ako traky. Ona plavala pod vodou tak v pohode akoby ani kyslik neporebovala a pritom zralok by ju uz davno doplaval. Veselo si plavala aj medzi meduzami akoby sa nechumelilo a kysliku mala na 2 hodiny.Ziadny problem s dychanim pod vodou. Nevidel som zraloka ktoremu by tak chutila zelezna bojka a tento si na nej pochutnaval ako na mrkvicke.Co ma vytacalo bolo vo filme pocasie. Bol zaber kedy bolo slnecno a o chvilku v dalsom zabere mraky jak hovado, more bolo kludne a o chvilku v dalsom zavere vlny jak hovado. Zaber zhora ukazol relativne plytcinu ze bolo vidiet svetle dno a ked plavala herecka dole k boji tak hlbka neskutocna a tma dostatocna. Co sa tyka jej zranenia, tak s tou otvorenou ranou na nohe by mala problem chodit, nieto este plavat do hlbky a k bojke akoby sa nechumelilo. Pri tom zacvakavani rany by musela najmenej trikrat odpadnut od bolesti a vykrvacat ale ok...no proste cele zle, fyzika veskera zadna a realita nulova...davam jednu hviezdu len za pekne prostredie.Pre mna velke sklamanie.

Partyzán (2015)

Pre mna velmi slabucky a nudny film o nicom nevypovedajuci. Preco chlapec vrazdil-netusim.....preco vznikla takato komunita-netusim, ako sa tam tie matky s detmi dostali-netusim....z akej cinnosti zivil Cassel celu komunitu-netusim, kam sa uberala komunita po Casselovej smrti-netusim....co mi tymto vsetkym chcel film naznacit-netusim....jedine co tusim bolo to, ze Vincent zahral celkom dobre a este aj to, ze som pri tomto nudnom filme nezaspal..3/10

Lovec trolů (2010)

Celkom funny "rozpravka" o trolloch. Nic viac, nic menej,

Vyšší moc (2014)

Neskutocna stupidita este o stupidnejsej rodine. Mal som co robit, aby som to dopozeral. Neskutocna nuda, ziadne emocie ten film neposkytne, okrem 5 sekund bliziacej sa laviny na horske stredisko...kde sa stratili ludia v tom filme? No a ten zaver, to co malo byt? Preco si ten sofer nechal do seba hustit? Mal niekoho pustit za volant ked tam vsetci pindali donho...ach jaj,cele zle..1 hviezda za pekny hotel a prostredie.

Need for Speed (2014)

Boze, toto bola neskutocna kravina. Herna seria Need for Speedov v poslednych castiach stracala dych, ale tento film stratil dych este ani nezacal. 2 hodiny jaloveho pribehu, kde uz od zaciatku bola zapletka uplne jasna, 2 hodiny neskutocne tupych dialogov, fyzikalne veliciny nehrali v tomto filme ziadnu ulohu pre hlavneho hrdinu,nemam rad filmy kde hlavny hrdina ma z normalneho auta tank a ostatni maju z normalnych aut zapalkove krabicky. Preleti parkom niekolko 10 metrov a auto si ide v pohode dalej,,,,herecke vykony na bode mrazu, Dakota mi isla brutalne na nervy. Spoilery: Bezne poziciavaju v americkych nemocniciach notebook svojim pacientom na lozku aby mohli pozerat zavody? Bezne bacharka drzi tablet vo vaznici aby si chlapci na cele mohli pozriet zavody?? Zaujimave ze nikto nevidel nahanacku troch aut pri smrtelnej havarii a pritom dobrych 10 minut to maslili po dialniciach, kde veselo predbiehali desiatky aut, ale nikto to nevidel, ze boli tri auta. Boze, to bola chujada. Jednu hviezdu davam len za pekne auticka a sem tam schopne zavody.

Ztracen ve vesmíru (2011)

Tento film ma absolútne nezaujal, 90 minutová nuda, film je velmi mätúci, poprepájaný nezmyselnými sekvenciami. Išiel úplne mimo môjho zmyslového vnímania. Každú chvíľu som pozeral, kedy už bude koniec.

Opilý koráb (2010)

Blbosť a maximálna nuda. Dopozeral som len s veľkym sepazaprením. 2 hiezdy len za herecké výkony, hlavne Malkovicha.

Přicházím s deštěm (2009) odpad!

Tak tento film, to bola jedna živá katastrofa. Absolútne zbytočný film, chaotický, dejovo zmätočný, každú chvíľu som sa pýtal kto je kto a o čo tu vlastne ide? Dopozeral som to s veľkym sebazaprenim. Neskutočne stupidný film.

Motel smrti (2007)

Neviem na základe čoho dostáva tento film pomerne vysoké hodnotenie. V tom filme je toľko nelogických scén že až. Zopár z nich....SPOILER !!!!!! -manželský par odstaví auto vedľa cesty keď sa im pokazí auto a pritom nechajú svietiť svetlá a 4 smerovky a auto ani len nezamknú, vôbec ich nezaujíma že sa im môže do rána vyšlahať baterka.Nechápem prečo nezhasli a nezamkli -odchádzanie zlých mužov z kúpelne cez tajný otvor, nechápem ako by mohli dať ten koberček naspäť aby si manželský pár nič nevšimol, asi géniovia -policajt príde na pomoc, manželia prídu za ním a on sa vydá na neohrozený boj, pritom nechápem, prečo cez vysielačku nezavolal ďalšiu pomoc. -v závere filmu keď manželka zliezla dole z úkrytu tak nechápem prečo ten parchant čo sa objavil neutekal za ňou a nechal ju len tak ísť..čudné, v pohodičke si mohla naštartovať auto -manžela ku konci bodnú, pritom sa nikto nepresvedčí či je mŕtvy (keď už to teda chceli dokončiť) a manželka si spokojne podriemka na povale až do svitania bez jedinej otázky na manžela čo s ním je...WTF ????? Do rána by vykrvácal ale on sa akoby zázrakom preberie.. -celkovo to správanie tých kumpánov bolo detinské až smiešne -o druhej v noci prišli na motel manželia a povedal že o chvíľku svitá,,,,hmmm...nesvitalo -vôbec neviem čo sa stalo s tým kamionistom, ktorý tam prišiel...ten ich šéf -a kopu ďalších nelogickostí...a niektoré tie dialógy fakt že zle, slovenský dabing v podaní Pavla Bruchalu bol katastrofálny, všetko v jednej monotónnej tónine to rozprával. Pre mňa osobne bol film sklamaním. Jedna hviezda za sem-tam aké-také napätie.