• Thriller

Nekonečná bouře (2022) odpad!

Neskutocna nudna a nelogicka blbost. Tolko somarin co bolo v tomto filme som ozaj dlho nevidel.Spojlere: Chlapik v kratasoch a v teniskach s tymi modrymi omrznutymi nohami by bol do par minut mrtvy v tom pocasi ale on este v pohode neskor so zlomenym kontikom a s omrzlinami dokaze utekat, to je neuveritelne. Skusena horska zachranarka nemala so sebou ziadnu vysielacku, satelitny telefon, proste nic..ten spratek bol tak protivny ze nechapem co ho tam nenechala a nesla po svych. Prisli na parkovisko a uplne v pohode nastartoval auto a s tymi chromymi nohami dupol na plyn a odfrcal kade lahsie.Kde v nich nabral cit doteraz neviem. Ked sa vracali chvilku bolo vsetko zasnezene, potom uplne v pohode zelen a o 2 min vo filme zase snehu navalaneho ale ze neskutocne. Tiez nerozumiem, ako mohlo byt este o 17:30 v horach v novembri svetlo...no cele zle. A hlavne ziadny survival sa nekonal, uplne v pohode zliezli dole, o par dni si to vykomunikovali co sa komu stalo a koniec 90 minutovej nudy.Bleee

The Beekeeper (2024)

Uz by konečne niekto mohol v tom filme zabit toho Stathame z tych 100 odvazlivcov co sa vzdy proti nemu postavia.Vzdy zacne strielat ten dalsi az ked Jason odfajci toho prveho...preco po nom nezacnu palit vsetci desiati odvazlivci co proti nemu stoja v jeho blizkosti a len tupo cakaju co sa bude diat?? :-):-)  ano, ano, bolo to napisane s nadsazkou, ale uz je to fakt trapne ze Jason proti horde nepriatel a logika ide vzdy do stratena..je mazany ale vsetci mu skacu do rany,,,ach jaj,,,

The Passenger (2023)

Horor?? Ani náhodou....Triller?? Ani náhodou...ale nudná road movie s par vraždami hlavného hrdinu a celý film o morálnom kecaní mladšiemu kolegovi z bistra o tom čo má v živote urobiť, napraviť, vyriešiť atd...vôbec som nepochopil prečo konal hlavný hrdina tak ako konal a zobral na road trip mladšieho kolegu, o čo mu vlastne išlo, aký bol jeho zámer, proste vôbec nevysvetlené...za mňa veľké sklamanie. Jedna hviezda za ten efektný začiatok v bistre, to malo šťavu.

Zvířata (2022)

jedna veľká a neskutočná nuda kde hodinu a pol sa skoro nič nedeje len nejaké škriepky medi susedmi, potom príde k tragédii a totálne nevysvetlený koniec. Za mňa jedno veľké nudné sklamanie.

Hodiny (2023)

Prosím vás, vysvetlí mi niekto ten zaver co to znamenalo to zvieratko na tej skale a aké úmysly mala vlastne ta klinika?? Absolútne som to nepochopil čo tým chceli povedať. Za mňa totálna chobotina......

Uvnitř (2023)

Akože on sa fakt zachránil? Omg, to snáď nemyslia tvorcovia vážne?? Toľko nelogickosti čo mal tento film....za mňa nudné ale Willem-ov výkon bol celkom pozerateľný.

Pohřešovaná (2011) odpad!

Toľko neskutočných a nelogických vecí bolo v tomto filme že som to dopozeral len silou vôle. Kým sa niečo stalo tak hlavná predstaviteľka precestovala Švédsko snáď 3x krát a stále nebola na mieste, neviem, čo to muselo byť za únoscu ale bol snáď retard lebo nikdy obeť/obete absolútne nenahánal, vystrelil a potom sa ako idiot tváril ze ich nikde nevie nájsť, no celé zlé..nudné, ničím zaujímavé a ešte k tomu debilné.

65 (2023)

Tak toto bolo ale že fakt veľmi slabučké.....prechod z bodu A do bodu B, pár akčných scén s príšerami a koniec...neskuročne nudné a ničím zaujímavé..za mňa 10%..

Bestie (2022)

Tak toto bolo fakt velmi slabe. Skor som sa nudil akoby to malo byt o nejakom napati. Levik sa sem tam ukazal ale furt sa tam riesil vztah Idrisa so zenou a dcerami co bolo fakt ze nudne...a ten zaver skoda reci,,,,lev ho tam plieska jedna radost, kuse ho, pazurami ho tam dava dole a on sa uplne v pohode postavi...a aj ten zaver s tou smeckou...hrozne cajove...za mna jedna hviezda za pekneho leva a prirodu, inac film uplne zbytocny...

X (2022)

Nooo,,,celkom parádička.Light sexuálne scény strihnuté s hororom? Prečo nie? Prvú hodinku sa toho síce nič moc neudeje ale potom sa to rozbehne celkom svižne. A pani domáca veľmi slušne prekvapila :-) Ja som bol spokojný a jednu hviezdu strhávam len za tu menej záživnú prvú hodinku.