Dej si pozor! (2016)

Povedená taškařice s pár zvraty a docela dobře promyšleným plánem hlavní postavy, který jakžtakž dával smysl, takže docela pobavilo. Určitě stojí za zhlédnutí. Pokud bych srovnal s Babysitterem, kde sice úřadovala sexy Samara tak tady to nebylo potřeba a stejně to bylo o fousy lepší

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Oproti předchozím dílům dost nereálné, vtipy tlačené na sílu a zbytečně vulgární. Jednička byla dobrá, dvojku jsem překousl, ale tohle je už potřetí vyvařená polívka doplněná Sheeranem. Čekal jsem něco trošku jiného. I když jsem kluk tak ty vulgarismy mě po chvilce přímo iritovaly. Nechápu, že jde natočit 3krát stejný film o tom samém. "Hloupá" tlusťoška v jedničce byla nejlepší a bavila, ale tahle 43letá mařka co chce furt jen "šukat" a snaží se být strašně cool fakt nebaví. Ani v prcičkách, kde se řeší jen to jedno takhle nemluvili a to už je co říct. Neřekl bych, že je to zbytečný film, ale museli by to pojmout jinak. Tohle je vaření z vody a jen to dokazuje, že vysoké hodnocení neznamená, že je film dobrý.

Doktor Strange (2016)

Film je tak dobrý jako hlavní padouch a to je tady velký problém! Cumberbatch na roli suprově sedí a má ještě dost co nabídnout. Origin v pohodě, ale kromě fajně ohýbané reality mě film bavil až při setkání s Dormammuem, což bylo bohužel jen pár chvil. Věřím, že dvojka bude daleko lepší..

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Takové vaření z vody.. Prostředí (ne)kouzelnické, herci nesympatičtí, příběh nic moc a hudba hrozná. Sice je tam střípek k Potterovi ohledně Grindelwalda, ale jinak nic moc. Najednou odněkud přijel kouzelník o kterým nevíte nic ani se nic nedozvíte snad jen to,že zná Brumbála a sbírá zvířata, které fantastické fakt nejsou. Narozdíl od Pottera, který během filmů rostl, vyvíjel se a dopracovával se až k finální bitvě tady je to takovej guláš. Jediné co se mi líbilo byl Obskurus nebo jak se ta svině jmenovala, ale jinak provar. Grindelwald jeden z nejmocnějších kouzelníků se roky schovává, aby ho nakonec objevila a přemohla banda retardů. Nedivím se,že druhý díl sbírá kritiku a nezájem..

Kniha džunglí (2016)

Líbilo, krásně udělané. Viděno v kině a nenudil jsem se. Jsem zvědavý na Mauglího od Serkise i když celkem nechápu,proč tenhle projekt dělali znovu, uvidíme...

Máma má raka (2016) (amatérský film)

Jako amatérský film top komedie, a jako jakákoliv jiná komedie taky top. Tenhle humor nesedne každému to je jasný,ale já se po dlouhé době řezal od začátku až do konce a hlavně jsem v tom viděl spoustu podobných situací ze života :D Samozřejmě to musí člověk brát s rezervou. Na druhou stranu daleko lepší podobné blbůstky než komedie nacpaná celebritama u které se člověk většinou nudí k smrti.

Matky na tahu (2016)

Nejlepší ženská komedie jo? WTF? Nudné,trapné a ještě jednou nudné a trapné a to mi ani sexistický ani fekální humor nevadí,ale tohle??? Parta totálních nezajímavých blbek,které se neumí postarat ani o sebe natož o své děti.Spousta trapných klišé,nevěřil jsem jim ani pozdrav,ale hlavně že na konci jako vždy přišlo klasické americké poselství a všichni se milují navěky a jestli neumřeli tak natočí ještě jednu takovou sračku... OOps už natočili :D Čekal jsem vtipnou komedii o ženách po té hromadě podobně laděných komedií s muži (které mě na rozdíl od tohoto bavili),když se však člověk podívá na scénáristy a režiséry v jednom,kteří kromě Pařby ve Vegas nevyprodukovali jediný dobrý film,nejde se divit tomu,že jsem dostal 100minut zbytečně promrhaného času.Jedna hvězda pouze za Milu Kunis (strhaná matka vypadá úplně jinak děvče..)

Sebevražedný oddíl (2016)

Deadshot a Harley Q. výborní... zbytek spíš podprůměr. Joker docela bavil ovšem pro mě je top klasický Joker z komiksu (nic proti Letovi,je to oblíbený herec,ale tento nafintěný styl mi moc nesedl).Záporačka měla teda větší potenciál... Začátek vypadal slušně,ale konec úplně zabil... Jsem zvědavý na další sólovky Deadshota a Harley (ta se vážně povedla) a hlavně druhý díl SS, kde se poprvé objeví Black Adam v podání The Rocka,takže to vypadá na solidní řežbu pokud to zase celé nepřekopou...uvidíme

Spectral (2016)

Milé překvapení. Dlouho jsem neviděl povedenou sci-fi a tady se mi to splnilo. Nejde sice o žádný velkofilm, ale je to slušně nabité akční béčko s dobrým příběhem a napohodu efekty. Herecky sice žádná paráda, ale celkový dojem super. Slabší 4 hvězdy

Stranger Things (2016) (seriál)

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů poslední doby. Oceňuji, že kvalita nešla s příchodem dalších řad dolů. Nejen hlavní postavy baví a jsou sympatické. Celkově fajn příběh, fajn humor. Možná nesedne každému, ale fanoušky žánru pobaví.