2012 (2009)

Tento film není katastrofický, ale katastrofální. Na to, že to je z roku 2009 tak efekty hrozné. Pro mě jeden z nejhorších filmů tohohle žánru. Nejvíc bavil asi Woody, za toho 35%

Bathory (2008)

Za mě 138 minut dlouhá nuda. Báthoryová není moje top postava z dějin,ale i tak jsem byl zvědavý co z toho vyleze a vůbec mě to nebavilo ani nelíbilo. Na to jakej z toho dělali velkofilm katastrofa, radši měli udělat dokument.

Hancock (2008)

Docela dost nevyčerpaný potenciál. Akce slušná, příběh slabší, padouši bída a děs. Snad bude dvojka lepší,když už je Hancock představen a ví,kdo je a vymačkají z Willa maximum.

Max Payne (2008)

Velké zklamání a hodně nevyčerpaný potenciál,škoda :(

Božský Evan (2007)

Hloupá, nudná a nevtipná vykradačka Božského Bruce. Carella nemám rád, ale stejně jsem tomu dal šanci a špatně jsem udělal. Americká rodinná sračka, 49% je ještě sakra milosrdné..

Fantastická čtyřka: Silver Surfer (2007)

Za mě výborný film,který sice není tak propracovaný jako dnešní marvelovky,ale když ho srovnám s novou F4 tak je tohle velkofilm oproti té nové sračce.Docela by mě zajímalo proč tak nízké hodnocení,zas tak špatné to nebylo a fanoušek určitě ocení

Ghost Rider (2007)

Velká škoda. Cage mám rád i když to je takovej béčkovej herec na roli Ghost Ridera se hodil, bohužel film je opět béčkovej. Chtělo by to značku obnovit, protože Ghost Rider má určitě mnohem větší potenciál

Hvězdný prach (2007)

Uff mě to teda zas tak super nepřišlo. Fantasy je jeden z mých nejoblíbenějších žánrů, ale tohle je spíš pohádka pro větší děti. Možná,kdyby to vystupovalo jen jako pohádka dal bych víc,ale ani tak mě to nebavilo. Jediný co se mi líbilo byl M. Strong a některé efekty. Přepálená stopáž a "romantika" fakt neee

Šedovlasý pán (2007)

Hodně slabý vývar o jedné z největších zrůd mezi vrahy. Bez napětí, bez akce, bez krve. Atmosféra sice nepříjemná, ale postava Fishe a jeho činy a zvrácenosti by si zasloužily jít víc do hloubky. Film by si zasloužil remake.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Slátanina. Predátoři opět břidilové, lidi by spíš neměli hrát ani křoví v takových filmech a vetřelci všude kam se podíváš. Scéna z porodnice, kde mařce vylezlo z břicha klubko vetřelců mě donutila film vypnout. Naštěstí už neudělali trojku i když pořádná řežba někde ve vesmíru čistě mezi vetřelci a predátory, třeba na planetě predátorů by mohla být super ovšem amíci prostě musí do filmu nasrat pár černochů, těhotnou ženu, hispánce a pár teenagerů (většinou ti nejchytřejší z filmu) atd jinak to pro ně není asi dost vyváženej film. Bohužel tyhle zbytečné pokusy vyplácávají skvělé postavy (bytosti) s obrovským potenciálem a tak se ani nedivím, že už to lidi nebaví sledovat