V zajetí démonů (2013)

Asi nejlepší horor co jsem kdy viděl!!! 5 hvězd zaslouženě,když neřeším malé detaily,které by šli udělat o trošku lépe

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Film se mi docela líbil a to propojení více postav celkem vyšlo,ale ten digitální bordel a špatně obsazenej Lex Lutor to celé sráží dolů. Snyder tu vizi má,ale strašně tam sere digitální věci, které často vypadají dost jalově. Pro fandy super zábava. Pořád je to lepší než spousta jiných komiksovek od DC. 70%

Wonder Woman (2017)

Hrozné efekty, poselství lásky mě moc nebralo a ty příšerné efekty nakonec... Hlavní záporák Áres mě teda sakra zklamal,výběr herce vůbec neseděl a až na Pina,kterého mám rád a krásnou Gadot nic moc teda... Myšlenka záporáka Arese co nešeptává jiným dobrá, ale provedení nic moc. Wonder Woman 2 jsem nečekal. Sice po druhém slhédnutí mám z filmu lepší pocit, ale i tak ho neberu jako hit. Myslím,že DC se má stále co učit.

Avengers (2012)

Ze začátku jsem se bál jak to vše splácají dohromady,ale nakonec jsem dostal výbornou zábavu s hlavou a patou. Výborné!!!

Strážci Galaxie (2014)

Hodně to zkrátím..za mě zatím asi nejlepší film podle komiksu!!! Výborné obsazení,dobré efekty,nenucenej humor a přitom výbornej. Super záporák a ponoření do Marvel Universe sedlo výborně,prostě 100% zábava

Spider-Man: Homecoming (2017)

Když pominu tu dlouhou často nudou stopáž 133minut, tak postrádám jakoukoliv přítomnost "pavoučího smyslu",kterej je myslím hodně potřeba u Spider-mana.. Další věc úmrtí strýčka Bena také chybí,což bylo hlavní příčinou proč začal Parker dělat to co dělal.Kousnutí pavoukem vůbec nevysvětleno. Místo pitvání se v tom jak vůbec vznikl se pitvá s milostné loverstory, které nijak nedopadne, takže úplně zbytečná dějová linka. Obsazení herců je OTŘESNÉ!!! Kromě Parkera,kterej se mi líbil hrozné...Teta May vypadá spíš jako jeho sexy matka místo starší bělovlasé uťáplé paní. Flash klasický běloch svalovec,který Parkera ze začátku šikanoval tady nahrazen nějakým malým namyšleným chcípákem očividně původem z Ameriky, Mary Jane klasická běloška zrzka nahrazena nějakou hispánkou či co,která se jmenuje Michelle!!!!! (tohle absolutně nechápu proč ji přejmenovali) Kamarád Ned se v originálu jmenuje Ganke... Parkerova milá Liz (černoška) by byla v pohodě,kdyby jste se v půlce filmu nedozvěděli,že její otec je běloch a shodou okolností hlavní padouch Vulture,kterej byl sice dobrej to jooo,ale to míchání rasama mi tam vůbec nesedělo. Další mínus je ten,že teta May hned odhalila totožnost Spider-mana,což bylo špatně,protože ta tajemnost tomu dávala smysl. Závěrečná bitka docela nuda!!! Sice představili nějaké další komiksové postavy,ale tak suše,že to snad ani nikoho nebavilo a docela nechápu,když mají filmaři takovej arsenál proč z toho nevycucají víc.Tudíž Shocker a Prowler dva obyčejní nudní herci... Za mě teda film docela velké zklamání!!!!! Docela bavil Iron-man,kterej často zachraňoval humor,protože ten rádoby cool studentskej mě moc nebavil. Za mě velmi slabé 3 hvězdy,nepotěšilo...