Vrána (1994)

Výborný film, výborný námět. Škoda tragédie, která film provázela... Potenciál ohromný, remake bohužel v nedohlednu

Tomb Raider (2018)

Těšil jsem se podle hodnocení, ale mě to zas tak moc neoslovilo. Herečka super, začátek pro další díly v pohodě, ale co se mi sakra nelíbilo byla ta nereálnost (jasně vím,že je to podle hry..) výkonu Lary a scény na zeleném plátně šly hrozně vidět a to mě velmi iritovalo. Stejně tak zápletka dcera otec, kdy po letech najde ztraceného otce, aby ho viděla samozřejmě umřít to je spíš už k smíchu (kolikrát tady už tohle bylo??). I když hru tak i postavu mám rád tohle max 60% a radši si počkám na dalšího Indyho.

Pacific Rim: Povstání (2018)

Vizuálně dobré, příběhově hrozný posun dolů... Humor úplně zabíjel atmosféru filmu a nepomohl ani větší počet Jaegerů. Jednička mohla pobavit širší okruh lidí,ale tohle bylo udělané snad pro děti... Docela zklamání = 50%

Ctihodný občan (2009)

Solidní krimi thriller, který krásně ukazuje jak často bývá vykreslována spravedlnost. Zachoval bych se jako Butler a nelitoval bych! :D

Království ohně (2002)

Draky mám rád a zas tak špatné v daném žánru mi to nepřišlo. Viděno několikrát a stále baví proto 3,5*

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Zase jinak vizuálně udělaná legenda.Líbilo i když to není žádný megafilm tak pobavilo

Street Fighter: Poslední boj (1994)

Oblíbená hra z dětství. Mě osobně se film líbil,protože na tu dobu do něj zapojili spoustu postav,ale kvalita je rovna té době. Moc rád bych viděl remake,potenciál to má

Univerzální voják (1992)

Velmi dobrý námět,chtělo by to remakeovat. Pokračování filmu jedničku úplně pohřbilo

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

Na svou dobu skvělý film. Film krásně zachycuje podstatu hry nejen díky charismatickým hercům, ale i dobře vystavěném příběhu a srozumitelně podané mytologii MK. Bitky a efekty jsou samozřejmě z roku 95, takže na tu dobu není moc co vytknout. I když nejde o dokonalý film, určitě je jeden z nejlepších ze značky MK a proto si zaslouží kultovní status. Nejde zapomenout na výbornou hudbu, která celý film krásně dokresluje a solidní fanservis.

Tekken (2010)

Asi se nikdy nedočkám dobře udělaného Tekkena :( Nevyužitý potenciál mojí oblíbené hry z dětství