Princezna zakletá v čase (2020)

Tvl tohle má být jedna z nejlepších pohádek za poslední roky? No ono poslední roky to stálo hodně za hovno, takže takovej příměr je naprosto nerelevantní. Originální rozuměj vykradačka hromady jiných pohádek, rádoby fantasy plus hrůzostrašné efekty a máte nejlepší českou pohádku :D :D :D 10 bludišťáků za tenhle joke a okamžitě smazat účet. Ani relativně sympatičtí herci (relativně) to nezachránili a vlastně jsem ani nepochopil na koho tohle má být cílené... Většina zdejších kktků si vyhoní jitrnici převážně z časové smyčky, kterou jsem ještě nikdy nikde neviděl (ironie), ale dáte ji do pohádky a už jste originální a proto jsem se jen utvrdil v tom, jak si zdejší TOP uživatelé hrají na velké experty. Pohádku (fantasy) si představuji úplně jinak než zdejší plebs, ale asi se před projekcí prováděla lobotomie zdarma... Vysoké hodnocení mě pobavilo víc než tahle slátanina.

Projekt Power (2020)

Trailer mě nalákal, ale nečekal jsem zázraky jen dobrou zábavu, kterou jsem v pár momentech dostal. Bohužel jen v pár momentech. Dalo se z toho vyždímat daleko daleko víc.

Smrtící ticho (2020)

Krásná příroda, masový vrah, celkem fajn obsazení, ale pořád tomu něco chybělo. Aby mě to posadilo na prdel a dal jsem 4 hvězdy musel by tvůrce víc šlápnout na pilu a ve finále, kdy došlo na nějaké ty "zvraty" tomu dát víc péče, napětí a víc dopilovat detaily v příběhu. Velké mínus pro mě byla motivace vraha. Pokud by mi nějaký opilec přejel dceru asi budu spíš vraždit opilce než honit mladé holky po lese. I když vrazi často jednají bez logiky tohle mi vůbec nedávalo logiku. Dobrá jednohubka nic víc

Stín v oblacích (2020)

Poklona ženám vojandám za dobu,kdy s nimi muži vytírali podlahu plus legenda o šotkovi. Výborná hudba, dobrá atmosféra. Spíš než horor válečné fantasy což je škoda, protože tak peprný slovník herců doprovodit nějakým lepším masakrem by bylo o dost lepší. CGI efekty nic moc no, bohužel. Šotek jako takový divný mix netopýra a opice, ale jinak v pohodě. První polovina super,pak to jde pomalu po odhalení zápletky do kopru. Držet se původní linky letadlo šotek byl bych spokojenější. Je to prostě Girlpower film od režisérky, kde žena sestřelí dvě letadla, zachrání dítě, přistane s poškozeným letadlem , zabije šotka a jako třešničku nakojí prcka a tak to musí člověk brát. Na druhou stranu scénka, kdy vybuchlé Zero vystřelí Moretz zpět do letadla to už bylo stupidní i na jednohubku... Celkově slabší 3*, škoda promarněného potenciálu, začátek stál za to.

Šarlatán (2020)

Zajímavý smutný příběh zajímavého člověka podán výborným Trojanem

Telefon (2020)

Silnější 3. Příběh v pohodě, herci v pohodě, atmosféra v pohodě, ale klidně bych přitvrdil. Emoční linka jak je zvykem u jihokorejců silná. Víc do krimi by mě asi bavilo víc. Zajímavá jednohubka ze které šlo vytěžit daleko víc

Tenet (2020)

Pořádně nevím jak film zhodnotit. Filmařsky skvěle zvládnuté jako vždy, ale přesto mě to nechytlo. Postavy mi byly ukradené a nějak jsem z toho necítil ten strach o zničení planety. Hrátky s časem mám rád a příběh jako takový taky nebyl úplně marný, ale po hodině a půl mi zmizel vítr z plachet a už jsem jen čekal jak to teda rozklíčují atd. Jelikož nejsem zdejší filmový expert jako někteří patolízalové tady tak je pro mě dost důležitý výsledný dojem z filmu a fakt jestli si ten film pustím ještě někdy znovu a tady u Tenetu si tím prostě nejsem jistý. Asi si radši po Xté pustím Počátek... Nolanovi filmy mám rád a je to pan režisér s velkým talentem, ale tohle nebyl můj šálek kávy. Velmi slabé 4*

Tiché místo: Část II (2020)

Celkově povedené pokračování. Sice jednička mi přišla v něčem lepší, ale tady je přes pár slabších míst víc akce, víc emzáků, opět dobře vykreslené postavy, takže co víc si přát. Krasinski rozjel dobrou frančízu :D Prvních deset minut výborných.

Tlusťoch (2020)

Zajímavý nápad, ale něco tomu chybělo. Humoru málo, napínavost chyběla a akce vesměs v rukách skvělého badaase Gogginse, kterej si tuhle roli očividně užil a byla ho plná obrazovka. Věřím, že si podobnou postavu vraha ještě zopakuje. Gibson jako Santa morous taky dobrý i když bych uvítal víc omáčky kolem jeho osoby a Vánoc a přidal víc komedie, protože už tak je námět haluz. Další možnost by byla přidat víc brutality a napětí a udělat z toho ještě větší masakr. Každopádně jako jednohubka před svátky celkem dobré.

Torden (2020)

Čekal jsem víc, když jsem koukal na hodnocení, ale přišlo docela zklamání. Nápad sice dobrej, ale to provedení, herecké výkony a prostě všechno bylo hrozný. Efekty dejme tomu dobrej béčkovej film, ale zbytek fakt nééé. Amíci nezklamali.. Dal bych 3, ale první polovinu jsem usínal a konec taky neoslnil.. Škoda.