Gympl (2007)

Typická komedie Jirky Mádla, nic víc nic míň, žádná revoluce se určitě nekoná. Někteří herci jsou lepší někteří horší, ale o ty nejhorší se s vámi podělím ( hrrr na ně :-P ) - Milan Šteindler není herec, je to typickej bavič (viz. česká soda), ve filmu mu nevěřím skoro žádnou roli, stejně Eva Holubová a Martina Procházková působily dost nevěrohodně.Naštěstí to hlavní trojka celkem táhla(Mádl, Vorel ml., Juroušková). Normálně bych hodnotil za 3, ale za Krause a tu nádhernou "pani" - Lenku Jurouškovou musím jednu hvězdu přidat :o)).

Mr. GS (2008) (pořad)

Trapná napodobenina Uvolněte se .... , trapná dvojce pánů G a S. To je sice možná všechno pravda , ale mě ten jejich "trapnej , suchej a nevim jakej ještě" humor celkem baví. Pánové svojí show vedou , tak jak od nich každý očekával .... takže pokud jste je neměli rádi do teď , nebude je mít rádi ani teď :). Ale jen se šmejdi přiznejte kolik z vás šlo s hodnocením dolu jen kvůli té děsivé černé barvě s 23ti procenty?! Nebojte nikdo vás neukamenuje ani se nepropadnete společensky dolu. Já totiž pochybuju, že jsem tu jedinej kdo se bavil.

Klub rváčů (1999)

Tento film si občas složitými dialogy hraje na něco na co nemá a to je ten dúvod, proč nedávám plné hodnocení.

Dawsonův svět (1998) (seriál)

Tak tenhle seriál je naprostá pecka. Teda pokud se pohybuje divák ve vhodném teen věku :) , jestli ne tak je to "jen" pecka . Néé vážne - nečekejte nic extra , má to základ průměrného "teenagerského" seriálu , ale s nějakým skrytým kouzlem , které ho právě od té šedi odděluje + plus jednu hvězdu - Joshua Jackson :) .

Žít po svém (2005)

Sice občas předvídatelný a neoriginální, ale moc příjemný film.

Kmotr (1972)

Bohužel atmosféra tohoto giganta mě vůbec nezasáhla , moc se to táhlo , spousta pasáží by se dalo vynechat aby film plynul trochu svižněji . Jenže nejhorší bylo , že mě nezasáhly ani scény ve kterých se odehrávala hlavní dějová linie. Kdybych film poprvé viděl někdy před mnoha lety :o ) asi bych z něj byl vedle , ale bohužel .... Chvíli jsem si říkal , jestli je Kmotr tak supr a nebo se prostě jen spousta lidí bojí dát menší hodnocení .... myslím si že se bojí vybočit z řady ..... :)

Temný rytíř (2008)

Jestli si někdo myslí , že film který obsahuje 152 minut čisté akce nemůže být zabavný ba dokonce zaútočit na film roku , tak utíkejte rychle do kina , protože jste úplně mimo :-P A pozor na Jokera :-P Tady lze jen smeknout !!!

Osudový dotek (2004)

Jaké byl Donnie Darko zklamáni , tak je tohle překvapení . POZOR SPOILER - Škoda jen že film končí happy endem a ne o jeden přesun v čase dřív v léčebně po vzoru taťky :o)