Statečné srdce (1995)

Ten příběh, ty dvě milostné zápletky, ta atmosféra, hudba a ti herci + Sophie Marceaua hlavně ten závěr, který vám vžene slzy do očí, všechno tohle vám mohu doporučit a braveheart vám to naservíruje v nejlepším podání. Jestli se to neshoduje s minulostí? Sakra lidi co blázníte, hraje si to snad na nějaký dokumentární snímek ? Jděte se zakopat, protože vaše láska jménem historie vás má skvěle pod pantoflem.

Kulka v hlavě (1990)

To co bylo před točením na papíře , hodnotím za 5 hvězd . Ale co ty číňani dokážou s kamerou v ruce sprasit to svět neviděl. Škoda nooooo .

Waynův svět 2 (1993)

Tak tohle je pěkná komediální sračka , neříkám , že jsem se občas nezasmál , ale rozhodně nedoporučuju .

Crash (2004)

Po million dollar baby jsem od Paula Haggise čekal další nezapomenutelnou pecku , která se mi vryje do paměti . Jenže bohužel .... film se často až moc vleče , dokonce jsem se přistihl že se nudím noooo a to pak ty emoce které na vás mají působit se míjí učinkem. Jinak herci výborní , některé scény fakt supr , taky bych tomu určitě nevytýkal nepravděpodobnost souhry všech okolností ... je to pořád jen film ..... ale jako celek to na mě nepůsobilo jak mělo .

Ali (2001)

Pokud máte rádi Willa Smitha a příběhy hrdinů 20.století s boxerskou omáčkou k tomu .... potom není coi řešit !

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Zážitek jako hrom . Co víc dodat ? možná - Bourneovo ultimátum HADR!!

Honey (2003)

Bylo to hezký , chytlavý akorát na to stáhnout kalhoty ke kolenům a jít se bavit do nějakýho gheta hip hopem :)

Hannibal (2001)

No dost se to táhne , ale konec filmu stojí za to . Scéna v ohradě plus večeře mozku se mi fakt líbila . 70%

Mechanický pomeranč (1971)

Ještě že jsem se nepotkal s dobou , kdy tahle zvrhlost měla 4 nominace a ještě k tomu na nejlepší film . Naturalistické filmy tohoto směru fakt nemám rád . Hodnocení nezachrání ani tady tolik opěvované Kubrickovo skryté poselství :-) .

Jan Žižka (1955)

To snad byla na gymnáziu jediná hodina dějěpisu o které jsem nespal.