Mlha (2007)

Občas se Mist zdá jako ničím neokouzlující béčko, ale bohem posedlá žena, slabiny lidí v krizové situaci plus geniální závěr u mě řadí Mist spíše k těm nezapomenutelným.90%

Madagaskar 2: Útěk do Afriky (2008)

Hlavně že tučnáci dostali více prostoru :) . Jako v jedničce to táhnou hlavně oni. Určitě jsem měl z Madagaskaru 2 dobrý pocit, jen nevím na kolik za to mohl film a nebo ta osoba která tam byla se mnou :). Musím se na to podívat znovu abych získal objektivnější hodnocení :)

Billy Madison (1995)

Výborná hlavní dvojce, tuhle blbost nezachránila. Sandlera mám moc rád, ale tohle je snad nejhorší co jsem s ním viděl, pokud nejste jeho skalními fanoušky, tak asi nedoporučuju tomuhle těch 89 minut obětovat.

Most do země Terabithia (2007)

Just close your eyes and keep your mind wide open… Nooo někde jsem četl - život není o počtu nadechnutí, ale o okamžicích které vám dech berou. Terabithia vám dech rovnou vyrazí. Ale víc psát rozhodně nebudu, čím víc o tomhle filmu budete vědět, tím míň si ho vychutnáte. PS : Pokud vám ukápne slza ...... tak se opravdu nemáte za co stydět .....!! - 100%

Quantum of Solace (2008)

Ač nejsem velkým fanouškem bondovek, vytáhl mě brátranek do kina a jsem mu za to velmi vděčný. Akční scény okoukané od Bourna, nebyly sice jako v Bournovi, ale byly tak akorát upravené pro Bonda. Jedna honička střídala druhou, film vám nedal ani chvilku vydechnout. Byla to moje první bondovka s Danielem Craigem a musím říct, že jeho herecký výkon posouvá v mém žebříčku Bonda o stupínek výš. Není to sice čistě za 5, ale tak na rozhraní mezi 4-5.

Smrtonosná past 2 (1990)

Willis nekazí žádný film a když k tomu film nekazí Willise je to prostě pecka přesně jako Smrtonosná past 2.

U2 3D (2007) (koncert)

Kdo má rád U2, tak pro něj je to povinnost. Povinnost ze které si sednete na prdel a už se nezvednete. :-P I will never forget this.

Vzpomínky (2006)

Co dodávat, u mě je to čistých 100%. Za celé 2 hodinu jsem neobjevil sebemenší věc která by mi chtěla celkový dojem z filmu zkazit. Pokud vám nevádí dívání se a návraty do minulosti, troška pohrávání sí s časem a máte rádi Denzela, rozhodně neváhejte a těch 126 minut obětujte. A jestli tu někdo píše, že se jedná o průměrný film s podobnou tématikou, tak by mě zajímalo kolik by jich byl schopen uvést lepších. PS: Paule Patton to před kamerou moc sluší!! :o)

Sbohem, baby (2007)

Pokud si bude řikat po 90 minutách "to nedokoukám", tak se kousněte, protože ten konec stojí opravdu za to a vy byste tím pádem přišli o největší kouzlo celého filmu.

Eragon (2006)

Knižní předloha pecka. Film bohužel už tak vydařený není. Ne že by postrádal spád nebo dramatičnost, ale prostě kurňa na co chtějí navázat, když to tak zabili, že pokud nepřekopou příběh druhého dílu, tak nemůžou natáčet díl druhý který by měl návaznost na první :o)) Fangmeier mdloby na tebe!!!!! Ale abych jen nehanil..... saphira se moooc povedla, osobnost draka se mi na plátno přenesla, tak jak jsem si jí podle knížky představoval.