JCVD (2008)

Tohle bylo fakt nic moc. JCVD se mi po herecké stránce líbil, škoda jen že zrovna ve filmu, kterej nemá hlavu ani patu, co tím chtěl sakra říct?! Omlouval se za svojí 20 letou tvorbu tím, že natočí lepší film. Nebo jen parodoval své parodie z předcházejících 20 let(až na vyjímky) ? Z mého pohledu se ti ani jedno nepovedlo .... JCVD byla to NUDA,

Krvavá hostina (2005)

Problém Feast je v tom, že jsem nepřišel co je hlavní tvůrčí záměr, jestli se jedná o komedii nebo horor. Bohužel mě film každou chvíli přemlouval o něčem jiném. Kdyby rozdělení na komedii/horor bylo více výraznější šel bych s hodnocením mnohem výš. Některé vtípky byly opravdu vydařené, stejně jako některé typicky hororové scény. Takže prostě sorry, ale pořád nevím na co jsem se díval, jestli na horor nebo komedii.

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Hezká akce zasazená do dost ponurého prostředí. Underwolrd svižně utíkal, ale mám z něj pocit že mu něco chybí. Akční scény se mi zdály až příliš nepřehledné, kamera se v nich až příliš klepala a skákala z jednoho na druhé, nevim jestli to byl záměr, kterým chtěl Patrick Tatopoulos něco zakrýt. Možná byla chyba zasazení filmu do minulosti, protože díl první se mi líbil o něco víc. Možná to bylo občas více ukecané než by bylo zdrávo.

Sex ve městě (2008)

Haha. Nikdy jsem neviděl ani jeden díl seriálu a o to jsem byl více překvapen. Film se táhne docela pomalu, nic moc se tam neděje, 4 krásky v hlavních rolích omílají dokola pořád to samé, z čeho by se dalo usuzovat, že sex ve městě se mi zdá jako propadák, ale opak je pravdou. Z filmuje je totiž cítit strašná romantika, kde je vše založeno na citech a já to Michael Patrick Kingovi sežral i s navijákem. Good job:).

Penelope (2006)

Penelope je příjemná pohádka sice občas trošku více užvaněná a pomaleji se táhnoucí než by bylo zdrávo, ale panebože co tam dělá nesnesitelná Catherine OHara? Zkazila mi celý film, taková fůrie, to prokletí nakonec bylo fakt málo, doufám že jí ve filmu už nepotkám.:) Naštěstí to za ní táhne hlavní dvojce: prasečí rypáček a zachraňující chudinský princ. 70%

Tropická bouře (2008)

Já parodie moc nemusím ani ty hloupé, tak koukám že ani ty chytré, jak jsem se dočetl že jí tropická bouře je. Mám rád Stillera, ale tady to nebylo ono. Místo toho abych se "lámal" smíchy, jsem musel ty vtipy zdlouhavě hledat a čekat na ně, z čeho vyplývá, že mě film spíše nabídl dost hluchých míst. Viděl bych to na 2/5, kdyby tam ovšem chyběla jedna postava, která si nastolila na začátku filmu laťku hodně vysoko a postupem jí stále zvyšovala a tou je zde hoodně zmiňovaný ToM Cruise ..... nesnáším ho jako scientologa, ale tady ho faakt žeru.

96 hodin (2008)

Ano Taken má sice plně předvídatelný scénář ale co, jeho klady jsou úplně někde jinde. V prvé řadě se vám dostane 93 minut akce, která vás nepustí ani na toaletu:), že přehánim nee, stačí se podívat a můžete posoudit sami a až si budete na konci říkat, že by film mohl být klidně o 2 hodiny delší, tak si na mě vzpomeňte. Liam Neeson hraje starého pardála opravdu přesvědčivě a u dojemných scén se necítíte trapně, jak tomu u podobných filmů obvykle bývá. Až na to, že je Liam nezranitelný zabiják film jinde nepřehání, bojové scény jsou úchvatné kamera taktéž. Liama Neesona si jako taťku tak oblíbíte, že ani ty desítky mrtvých mu prostě na kráse neuberou. 100%

Kanibalové (1980) odpad!

Zde jde udělit jedině odpad nebo 5 hvězd. Dlouho jsem přemýšlel k čemu se přiklonit. Bezpochyb to kvalitu má. Ty záběry to je prostě nářez, ale nemůžu dát plný počet naprosté zvrhlosti, nechutnosti a já nevím co ještě. Bohužel ..... zážitek byl silný, ale stoprocentně vím, že opakovaná projekce rozhodně nikdy nebude! Kdybych byl bezcitnej chladnej člověk dal bych 5, ale sorry to nejsem.

Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň (2005)

Asi jsem viděl jiný film než ostatní. Je to hezky natočená, velice kvalitní pohádka primárně určená dětem, berte to tak a hlavně to prosím nesrovnávejte s pánem prstenů, to by se pan Tolkien otáčel v hrobě. Jinak se podepíši co se Narnie týče pod komentář od - Tom Riddle.

Svěrací kazajka (2005)

Nechápu zdejší komentáře o chybách v cestování časem, který prý tento film má. Jak můžete spekulovat o něčem co se nezakládá na pravdě, prijměte to prostě tak, jak vám to režisér podá. Co když jeho představa je správná a ta vaše špatná. Nepřemýšlejte nad tím jak by to mohlo být, ale nad tím jak to je. Nehledejte ve všem jen chyby, to pak musíte mít zážitek z filmu poloviční. Chyby hledejte tam, kde opravdu jsou. Já jsem si pustil film kolem půlnoci, abych u něho usnul a musím říct, že jsem do 2:00 nezamhouřil ani oko, tak moc mě film strhl. Výborná atmosféra, ještě lepší herci hlavně Andrie Brody hrál opravdu excelentně ... no a Keiru jsem v podobné roli viděl poprvé a taky mě opravdu překvapila. Po Deja-vu další pro mě pecka mezi filmy, které si pohrávají s časem, i když jsou oba dost rozdílný a každý ma své kvality úplně někde jinde. 100%