Příběh Rudého zla (2008)

Povinně pustit všem rudým bolševikům, podporovatelům SSSR, Ruska a Putina.

Riverdale (2017) (seriál)

První dvě série jsou relativně koukatelné. Zbytek je až na pár epizod naprostý odpad.

Hra o trůny (2011) (seriál)

První čtyři série 100 % a bylo zaděláno na nejlepší seriál všech dob. Pak se ovšem tvůrci odklonili od knih a dokázali nám, že sice dokáží velmi dobře adaptovat, ale sami neumí vůbec napsat scénář. Poslední série je největší odpad, co kdy vzniknul. Žádné jiné dílo na světě neobsahuje tolik děr ve scénáři.

Máte slovo (2008) (pořad) odpad!

Nemáte slovo. EDIT 1: Snížil jsem o jednu hvězdu, protože Jílková až moc dává najevo svoje názory a protistranu nenechá ani mluvit. EDIT 2: Jílková z nás chce udělat Spojené království, kde se nesmíte bránit ani pepřákem, policie nás vždy ochrání! Měním na odpad.

Vikingové (2013) (seriál)

Tohle musíte sledovat jako fantasy a bude se Vám to líbit. Jako historický seriál je toto největší odpad všech dob.

Kostka (1997)

Velmi originální.

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Jako Wrong Turn a vyvražďovačka dobrý. Sám režisér a scénárista prohlásil, že nejdůležitější pro něj byly originální vraždy, na scénář však úplně zapomněl. Tento film získává první místo v kategorii nejhloupější rozhodnutí postav všech dob a strhávám za to jednu hvězdu.

Scary Movie 5 (2013) odpad!

Zatímco předchozí čtyři filmy jsou velice povedený a vtipný, tady se člověk nezasměje ani jednou.