Dr. House (2004) (seriál)

No neni ten jeho kruty bezcitny humor paradny??? :)

Smrtící andílci (2002)

Myslim že bez tých kočiek by film nemal 70%. Nanútená romantika a zbytočné prehnané debilné akčné scény pokazili výsledný efekt. 55%

Soudný den (2008)

na tento film som sa tešil, doporučil mi ho kamarát, ale po zhliadnutí som bol veľmi sklamaný. Akčne scény sú neprehľadné a nereálne.Toľko nezmyslov v jednom filme som už dávno nevidel. ( dostalo ma ako napr. ako 500 koňové auto nedokáže s počiatočným náskokom ujsť 40 ročným autám ktoré ledva jazdia) 40%

Jednoduchý plán (1998)

Síce trochu pomalý a nudne plynúci ale príbehom pútavý a zaujímavý thriler s vynikajúcimi hercami a atmosférou, ktorá dokáže vtiahnuť diváka. Príbeh ktorý ukazuje ako dokážu obyčajní a v podstate dobrí ľudia skratovo konať keď majú pred očami kopec peňazí. 85%

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Prvé 3 série jedinečné.... 5*. Štvrtá séria o dosť slabšia a piata séria je prepadák. V priemere 4*

Iron Man (2008)

keď som išiel na tento film do kina, čakal som blbost s velkolepymi efektami. Bol som prijemne prekvapený filmovou stránkou a aj ta technická je pre bežného smrtelníka dobre stráviteľná, ale velmi dlho som sa v kine smial, ked stark padol v tom svojom obleku z niekoľko stometrovej výšky do piesku, z obleku bola len kopa plechov a on vyviazol s lahkymi odreninami. Podobne blbosti mi trochu pokazili efekt z filmu. 70%

Americký gangster (2007)

Tak tento film nemá takmer žiadnu chybu. Myslím, že sa stane novým etalónom pre hodnotenie nových gangsteriek. Jedine som nepochopil, preco si na konci nedali trochu namahy, aby herci vyzerali o tych 15 rokov starsi. 92%

Disturbia (2007)

Shia LaBeouf mi zase dokázal že je vynikajúci herec a som si istý že v budúcnosti o ňom budeme ešte veľa počuť. Thriler s jednoduchým dejom a veľmi napínavým, aj keď trochu prehnaným hororovým koncom zameraný hlavne na teenagerov, ktorý ale dúfam nebude nudiť ani starších divákov

Schindlerův seznam (1993)

Najlepší film o holokauste aký som videl. Zábery z koncentračného tábora reálnosťou vyrážaju dych. Herecké výkony vynikajúce. Jedine po prehnanom závere som váhal medzi 4 a 5. 90%

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Mohlo by to byť u mňa lepšie, keby tvorcovia neprekračovali tak výrazne hranicu, pokiaľ sú ich vymyslené fyzikálne zákony aspoň trocha uveriťeľné. Dobrý film by sa mal podľa mňa tohto vyvarovať. Viem že u predchodzých dielov to tiež nemalo s fyzikou moc spoločné, ale to sa dalo v tichosti tolerovať a užiť si to. 65%