• Fantasy

Ao Haru Ride (2014) (seriál)

90% času stráveného nad Ao Haru Ride jsem se nudila . Příběh mi přijde dost povrchní i když autoři by rádi opak. Tenhle kus mi k srdci vážně nepřirostl. Ovšem celé to zabil konec : ( po kterém jsem si říkala , že tohle byla jen ztráta mého času. Dávám dvě hvězdičky, jednu za animaci a druhou za OP.

Osake wa fúfu ni natte kara (2017) (seriál)

:-D Osake wa fúfu ni natte kara je taková dost nadsazená komedie o tom co s ženou dokáže udělat alkohol . :-D Chisato Mizusawa je pohledná mladá žena pracující jako asistentka. Ovšem má jedno malé tajemství, jež zná pouze Chisatin manžel Sora, alkohol s ní vážně dělá divy, když se napije stává se pro okolí ,,super přitažlivou a roztomilou,,. vážně se u tohohle anime bavím . Je docela škoda, že díly jsou tak krátké.

Amaama to inazuma (2016) (seriál)

Super :-) Tohle je přesně to, co si chci pustit, když toho mám doma až nad hlavu. Celé anime má hrozně příjemnou hřejivou, legrační, emocionální atmosféru u které si dokonale odpočinete. Ani chviličku jsem se nenudila. Veliké plus pro mě byli scénky s přípravou jídla , neskutečné jak si to postavy užívali . Amaama to inazuma vřele doporučuji a určitě si jej pustím znovu 5/5

Hacukoi gentei (2009) (seriál)

OOO mé srdce zaplesalo , ale ne dělám si legraci. Nějak se propadám pod tou nekonečnou tíhou všech těch školních romancí. Motiv ,, První láska, poprvé se zamilovat,, to je vděčné téma . Jenže při tom závalu anime tohle stylu, nějak každý jednotlivý z nich mizí do prázdna. A jen málokterý vám utkví v paměti. Ani tady tomu není jinak, bohužel je to průměr všech průměrů , nenajdete v tom špetku originality. Nenadchne a ani nikterak zvlášť nezklame . 2/5 ( když už si s tím autoři dali tu práci)

Fušigi júgi (1995) (seriál)

Další anime z řady přeplácaných klišé. Už od prvního dílu jsem měla pocit ,, tohle už jsem nikde viděla,, A ten mě provázel, až do konce. 😐 Vyzdvihnout jde pouze moc pěkná animace.

Soredemo sekai wa ucukušii (2014) (seriál)

Téměř pohádkový příběh o lásce. Hlavní hrdinkou je zde, čtvrtá dcera krále Deštivého království Nike. Jež ovládá speciální schopnost svého národa, písní přivolat déšť. Na druhém konci země nalezneme, velké téměř celý svět si podmaňující Sluneční království. Kterému panuje král Livius, jež požádal krále Deštivého království, aby mu poslal jednu ze svých dcer. A on ji mohl pojmout za ženu, ovšem princeznám deštivého království se do sňatků se slunečním králem , pro jeho neblahou pověst nechce. Dokonce mezi sebou losují, která se za králem vydá. Los padne na Nike a tím tento dobrodružný, pohádkový komediální příběh začíná. Příběh je slušně propracovaný, věkový rozdíl mezi Liviusem a Nike, mocenské záležitosti ve Slunečním království, intrikaření místní církve proti králi i samotný životní příběh Liviuse a Nike . Nejen o tom je tohle anime. Oslovila mě hloubka , kterou tento příběh hojně poskytuje. 4/5 Milovníkům romantiky vřele doporučuji

Hana-saku iroha (2011) (seriál)

I když jsem očekávala trochu hlubší drama , našla jsem si v Hana-saku iroha poměrně příjemné odpočinkové anime. Hlavní postava Ohana mi místy lezla dost na nervy. Občas jsem kroutila hlavou jak tahle slečna dokáže ve vteřině otočit Ovšem má to takovou příjemnou atmosféru, jako když hrajete nějakou stereotypní hru jako je ,, working,, .Ideální na zabíjení času při čekání na další díl oblíbenějších kousků. 3/5

Momokjun Sword (2014) (seriál) odpad!

Dokonalá ukázka japonského nevkusu. Totální slátanina všeho možného, ze které oceníte maximálně přehlídku dekoltů hlavní hrdinky.

Fukumenkei Noise (2017) (seriál)

jediné co mi z tohohle anime utkvělo je ,, třpyť se třpyť se hvězdičko " . :-D Ani hlavní postavu Nino jsem si neoblíbila. Na tenhle kousek už jsem stará .

Norn 9: Norn + Nonetto (2016) (seriál)

Ten stěžejní motiv vůbec není špatný. Jenže děj je místy dost chaotický. A když si při sledování říkáte tenhle detail bude určitě důležitý atd... , tak to vyplyne vniveč. Klidně by to sneslo polovinu dílů nežli má, bylo by to pak mnohem působivější.